Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 04.07.2019 року № 1496-58-07 "Про затвердження документації із землеустрою, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання земельних ділянок в користування"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження документації із землеустрою,

зміну цільового призначення земельних ділянок,

надання земельних ділянок в користування

 

Розглянувши клопотання юридичних осіб, розроблену документацію із землеустрою, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про оренду землі», пп. 34 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постановою Кабінету Міністрів України «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню», враховуючи рекомендації постійної комісії Броварської міської ради з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

 

В И Р I Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється та змінити цільове призначення земельної ділянки, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Астрабуд Група» площею 0,0190 га із цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на цільове призначення для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Київській, 8. Кадастровий номер 3210600000:01:005:0005.

В двомісячний термін з дати прийняття цього рішення Товариству з обмеженою відповідальністю «Астрабуд Група» відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, спричинені вилученням сільськогосподарських угідь, у розмірі 765,23 грн. (Сімсот шістдесят п’ять грн. 23коп.).

 

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється та змінити цільове призначення земельної ділянки, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Астрабуд Група» площею 0,1000га, з них 0,0034га – землі обмеженого використання – охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи, 0,0038га – землі обмеженого використання – охоронна зона навколо інженерних комунікацій, 0,0083га – інше обмеження, із цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на цільове призначення для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Київській, 8. Кадастровий номер 3210600000:01:005:0004.

 

3. Надати в постійне користування Головному управлінню Національної поліції України в Київській області земельну ділянку площею 2,0000га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для зберігання тимчасово вилучених транспортних засобів) – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, по вул. Виробничій, 3. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:059:0212.

 

4. Надати в користування на умовах оренди приватному акціонерному товариству «Виробнича проектно-будівельна фірма «Атлант» земельну ділянку, на якій розміщене майно, що являється власністю, площею 4,8691га, з них 0,8703га – землі обмеженого використання – охоронна зона навколо інженерних комунікацій для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку – землі житлової та громадської забудови, на території ІІ черги кварталу Олімпійський терміном до 04.07.2024року. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:053:0004.

 

5. Попередити осіб, що зазначені в п.п.1,2,3,4цього рішення, про необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. До освоєння земельних ділянок приступати після державної реєстрації права на земельні ділянки та встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

 

6. Попередити особу, що зазначена в п.4цього рішення, про необхідність укладення до 04.09.2019 року договору оренди землі. У випадку не оформлення договору, Броварська міська рада Київської області буде розглядати питання про припинення права користування землею.

 

7. Договором оренди землі передбачити право Броварської міської ради Київської області змінювати орендну плату за земельну ділянку після зміни грошової оцінки земель м. Бровари.

У випадку відмови орендаря змінити орендну плату, договір оренди землі може бути розірваний Броварською міською радою Київської області в односторонньому порядку.

 

8. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради Київської області при укладенні договору оренди землі.

 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Секретар  міської  ради                                                                                                                   П.І. Бабич

 

 

м. Бровари

від 04.07.2019року

№ 1496-58-07