Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 05.07.2019 р. №128-ОД "Про обмеження щодо купання в озерах міста"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  05.07.2019  № 128 - ОД 

м. Бровари

 

 

Про обмеження щодо купання

в озерах міста

        

Відповідно до Законів України  «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», п. 6 ст. 10 «Водного кодексу України», враховуючи  листи управління Держпродспоживслужби в Броварському районі ГУ Держпродспоживслужби в Київській області від 02.07.2019 року № 10-19.1.19-02/691 та Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень від 26.06.2019 № 1425, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.  Не рекомендувати купання в озерах парків «Перемога» та «Приозерний» до приведення води до санітарних норм.

2.Управлінню Держпродспоживслужби в Броварському районі ГУ Держпродспоживслужби в Київській області  та Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень постійно проводити дослідження води в озерах на мікробіологічну забрудненість, холеру та санітарно-хімічні показники. Результати досліджень подавати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами та розміщувати на сайті Броварської міської ради та інформувати населення міста.

3. КП «Бровари-Благоустрій» поновити щити з написом «Купатись заборонено» та встановити інформаційні щити з результатами лабораторних досліджень.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –  

заступник міського голови                        (Підпис)                                            О.В.Резнік