Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 09.07.2019 № 806 "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 09.07.2019 № 806

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу

засідання конкурсної комісії

на надання права суб’єктам підприємницької

діяльності на розміщення та облаштування

об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,

відпочинку та розваг на території парку «Перемоги»

в м. Бровари

 

На виконання пункту 3  Положення проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,  відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари, затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019 № 433 "Про впорядкування розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари» з усіма змінами та доповненнями  і  п."а" ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області;

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії про надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштуванняоб’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари від 01.07.2019 (далі – Протокол конкурсної комісії).

2. Визнати переможцем конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари  по об’єкту №26 «Зона мотузкового парку» -  ТОВ «Скайпарк».

3. Переможцю конкурсу в термін до 18 липня 2019 року укласти Договір з КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» на право розміщення об’єктів торгівлі в парку «Перемоги» в м. Бровари (далі - Договір).

4. До укладення Договору переможець конкурсу зобов’язаний усунути порушення (невідповідності) конкурсної пропозиції умовам конкурсу та надати до КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» корегування до конкурсної пропозиції, а також додатки до Договору, зокрема:

 

№ Об’єкту

Переможець

Документи та інформація

26

ТОВ «Скайпарк»

1.Схема розміщення об’єкту на місцевості в парку «Перемоги» із зазначенням розмірів (для Додатку №1 до Договору).

Включає приведення в належний стан прилеглої території зони.

 

5. Переможець конкурсу, який в термін визначений п. 3 даного рішення не приведе свою конкурсну пропозицію у відповідність до умов конкурсу та не надасть КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ» необхідні для підписання Договору документи, вважається такими, що відмовився від підписання Договору.

6. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                                                             О.В. Резнік