Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 09.07.2019 № 814 "Про проведення обстеження суб’єктів господарювання на адміністративній території Броварської міської ради Київськоїобласті з питань дотримання вимог законодавства про працю та охорони праці"

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 09.07.2019 № 814

м.Бровари

 

Про проведення обстеження 

суб’єктів господарювання

на адміністративній території

Броварської міської ради

Київськоїобласті з питань 

дотримання вимог законодавства

про працю та охорони праці

 

З метою забезпечення контролю за реалізацією державної політики, спрямованої на збереження життя і здоров'я людини в процесі трудової діяльності і профілактики травматизму невиробничого характеру, попередження порушення законодавства про працю та зайнятості населення недопущення можливих ризикованих ситуацій, , відповідно пп.8 п.«б» ч.1, ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

 

ВИРІШИВ:  

1. В період  з 10.07.2019 року по 31.12.2019 року здійснити обстеження суб’єктів господарювання усіх форм власності, які проводять свою діяльність  на адміністративній території  Броварської міської ради Київської області з питань додержання законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення посадовими особами відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області.

2. Доручити проведення обстеження посадовим особам відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області.

3. За результатами обстеження скласти відповідний акт, який винести на розгляд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                              О.В. Резнік