Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 23.07.2019 № 850 "Про встановлення та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 17.07.2018 року № 470"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  23.07.2019  № 850

м. Бровари

 

Про встановлення та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 17.07.2018 року № 470

 

Розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 18.07.2019 року № 04-13/329, на підставі протоколу інвестиційної ради міста від 16.07.2019 року №7, керуючись ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", п. 2.3. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року № 924-40-07, ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Встановити розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари:

1.1. гр. Потапенко Олегу Григоровичу – 4% від загальної проектно-кошторисної вартості будівництва індивідуального житлового будинку по вул. Декабристів, 39 в м. Бровари Київської області;

1.2. гр. Потапенко Олегу Григоровичу – 4% від загальної проектно-кошторисної вартості будівництва індивідуального житлового будинку по вул. Декабристів, 39-а в м. Бровари Київської області.

2. Зменшити розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари:

2.1. ТОВ «ТЕККО-КИЇВ» під час будівництва виробничо-складського комплексу з виробництва секційних воріт, захисних ролет, металопластикових та алюмінієвих будівельних конструкцій за адресою: Об’їзна дорога, 64 в м. Бровари Київської області, встановивши його на рівні 1% від загальної проектно-кошторисної вартості об’єкту будівництва.

2.2. гр. Гранат Оксані Володимирівні під час будівництва житлового будинку по вул. Батуринська, 3 в м. Бровари Київської області встановивши його на рівні 1% від загальної проектно-кошторисної вартості об’єкту будівництва, при умові дотримання чинного законодавства та виконання рішення виконавчого комітету у термін до 2-х місяців.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 17.07.2018 року № 470 «Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                                                                 І. В. Сапожко