Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 30.07.2019 № 877 "Про надання дозволу на часткове погашення за рахунок коштів місцевого бюджету заборгованості за житлово-комунальні послуги"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

 

від  30.07.2019 № 877

м. Бровари

 

Про надання дозволу на часткове

погашення за рахунок коштів

місцевого бюджету заборгованості

за житлово-комунальні послуги

 

На виконання міської комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 №1187-50-07 (зі змінами) та рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 11.12.2018 року № 919 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 01.08.2017 року № 460 «Про порядок часткового погашення  за рахунок коштів міського бюджету заборгованості за житлово-комунальні послуги», розглянувши  протокол  № 01  від 24.07.2019 року засідання комісіїз питань часткового погашення за рахунок коштів міського бюджету заборгованості за житлово-комунальні послуги сім’ям, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та особам, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Броварському міському центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Броварської міської ради Київської області на перерахунок коштів на розрахункові рахунки підприємств - надавачів послуг для погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги сім’ї піклувальника Калача Євгена Олександровича, який проживає та зареєстрований у кв. 6, буд. 8, по вул. Володимира Великого у м. Бровари, у розмірі:

- 10017,17  грн. ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» Броварський ВР;

- 5184,85 грн. КП «Броваритепловодоенергія» (за послуги централізованого опалення та/або постачання гарячої води).

2. Надати дозвіл Броварському міському центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Броварської міської ради Київської області на перерахунок коштів на розрахункові рахунки підприємств - надавачів послуг для погашення заборгованості за житлово – комунальні  послугипо кв. 124, буд. 29 по вул. Гагаріна у м. Бровари, яка належить дитині-сироті Стасюку Глібу Едуардовичу, у розмірі:

- 1808,00 грн. – ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» Броварський ВР;

- 12310,20 грн. – КП «Броваритепловодоенергія» (за послуги централізованого опалення та/або постачання гарячої води);

- 1957,02 грн. - КП «Броваритепловодоенергія» (за за водопостачання та водовідведення);

- 3794,86 грн. – ОСББ «Комунальник» (утримання будинку).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М. 

 

 

Міський голова                                                                                                                                    І.В. Сапожко