Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 30.07.2019 № 884 "Про утворення комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження Положення про комісію"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.07.2019 № 884

м. Бровари

 

Про утворення комісії з розгляду питань

щодо забезпечення житлом дітей-сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування,

осіб з їх числа та затвердження Положення

про комісію

 

У зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №877 щодо затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Утворити Комісію з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про Комісію з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                  І.В. Сапожко