Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 13.08.2019 р. № 921 "Про затвердження протоколу комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 09.08.2019р. № 1"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

РІШЕННЯ

 

від  13.08.2019 р. №921

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу комісії з

розгляду питань щодо забезпечення

житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа

від 09.08.2019 р. № 1

 

На  виконання  постанови  Кабінету Міністрів України від 26.06.2019р. № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р. № 877, відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 30.07.2019р. № 884 «Про утворення комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження Положення про комісію, керуючись статтею  40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи протокол засідання комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 09.08.2019р. №1, виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 09.08.2019р. №1, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                   І.В. Сапожко

 

ПРОТОКОЛ № 1 

засідання комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

 

 09 серпня 2019 року                                                                         м. Бровари

 

ПРИСУТНІ: Виноградова Л.М.- заступник міського голови, голова комісії;

                        Маліборська Є.В. – виконуюча обов’язки начальника служби у   

                        справах дітей -  начальник відділу опіки (піклування) та сімейних 

                        форм виховання; 

                        Карасьова Л.В. - заступник начальника управління - начальник

                        відділу соціальних гарантій управління соціального захисту

                        населення, секретар комісії.

             

Члени комісії:

                      Батинчук С.М.; Дубова О.М.; Жеромська В.С.;  Каштанюк О.М.;

                      Лук’яненко А.М.; Петренко М.В.; Стельмах Т.М.; Петренко А.І.;

                      Решетова С.І.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Формування потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

1. СЛУХАЛИ:

Виноградову Л.М. -  заступника міського голови, голову комісії, яка доповіла  членам комісії про те, що за даними управління з питань комунальної власності та житла, на квартирному обліку перебуває  29 осіб  з числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наявні документи про перебування їх на квартирному обліку.

Відділом реєстраційних дій Центру обслуговування «Прозорий офіс» на кожну особу з  числа  дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування зроблено перевірку майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років. В ході перевірки встановлено, що у одного із заявників цієї категорії, а саме у Горячева Іллі Сергійовича наявна у власності 1/3 частка житла, що складає 13,7 м. кв. Тому, враховуючи вищевикладене, відповідно до п.33 постанови Кабінету Міністрів України від15.11.2017 року №877 в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року №616 є підстава для зняття з квартирного обліку та відмові дитині у призначенні грошової компенсації.  

Управлінням соціального захисту населення Броварської міської ради кожній особі з  числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування надіслано рекомендований лист з повідомленням за місцем проживання про можливість отримання житла за рахунок субвенції або призначення грошової компенсації.

Станом на 09 серпня 2019 року всі 29 осіб з  числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування звернулись до управління із заявою про призначення їм грошової компенсації для подальшого придбання житла.

Роз’яснення щодо порядку та умов  отримання житла за рахунок субвенції чи грошової компенсації надано всім особам під розпис.

Заяву Горячева І.С., враховуючи наявність у дитини права власності на нерухоме майно, комісії залишити без розгляду та не включати до розрахунку потреби спрямування    субвенції    на виплату    грошової   компенсації. 

Відповідно  до  поданих  заяв  на обласну комісію щодо забезпечення житлом   дітей-сиріт,   дітей,   позбавлених   батьківського   піклування,   осіб  з  їх числа Київської    обласної    державної    адміністрації     надаємо    пропозиції     про  спрямування    субвенції    на виплату    грошової   компенсації  за належні  для отримання   житлові   приміщення    для   дітей  з   метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.

Відповідно до п.22 Порядку сума грошової компенсації на одну особу складає:

       31 кв.м. Х 11834,00 Х 1,25 = 458567,50 грн.

       458567,50 х 26 (осіб ) = 11922755,00 грн.

 

Двоє осіб з  числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є особами з інвалідністю, що підтверджується відповідними документами, тому розмір грошової компенсації для осіб з інвалідністю розраховується:

 

      31 кв.м. + 10 кв.м. Х 11834,00 Х 1,25 = 606492,50 грн.

      606492,50 Х 2 (особи) = 1212985,00 грн.

 

Загальна сума грошової компенсації на всіх осіб  з числа  дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування складає 13135740,00 грн.

 

ВИРІШИЛИ:

Надати пропозиції по формуванню потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за напрямом:

  • спрямування субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення  для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб для 28 осіб з числа  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до обласної комісії щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Київської обласної державної адміністрації.

 

Голосували: «за» - 12, «проти» - 0   , «утримались» - 0.

 

Голова комісії                                                                                                                                 Л.М. Виноградова

 

Секретар комісії                                                                                                                         Л.В. Карасьова             

      

Члени комісії:

 

Батинчук С.М.________________

Дубова О.М.__________________

Жеромська В.С._______________

Маліборська Є.В.______________

Каштанюк О.М._______________

Лук’яненко А.М.______________

Петренко А.І.________________

Стельмах Т.М.________________

Петренко М.В.________________

Решетова С.І._________________