Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 20.08.2019 р. №963 "Про затвердження протоколу Комісії інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею3,1003 га в межах вулиці Петлюри Симона, Металургів Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

 

від 20.08.2019 № 963

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу
Комісії інвестиційного конкурсу
з відбору інвестора для проведення
робіт по комплексній забудові
території міста, яка складається
із земельних ділянок орієнтовною
площею3,1003 га в межах вулиць
Петлюри Симона, Металургів,
Проектна 1, Проектна 2 в
м. Бровари Київської області

 

На виконання рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 23.07.2019 № 875 «Про затвердження порядку проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові земельної ділянки площею 2,3648 га по вулиці Петлюри Симона, 28 в м. Бровари Київської області» (зі змінами), керуючись Порядком проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області п.п.1 п.а ст.30, ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про інвестиційну діяльність», розглянувши подання управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області від 16.08.2019 № 01-23/1370, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області (додається).
2. Визнати переможцем інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області–Приватне акцiонерне товариство "Виробнича проектно-будiвельна фiрма "Атлант".
3. Відповідно до Порядку проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області з переможцем конкурсу оформити у встановлені терміни всі передбачені цим Порядком документи.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко

 


Додаток
до рішення виконавчогокомітету
Броварської міської ради
Київської області
від 20.08.2019 № 963


ПРОТОКОЛ

Засідання конкурсної комісії проведення конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2
в м. Бровари Київськоїобласті


16.08.19р. м. Бровари,
бульв. Незалежності, 4-А,
каб. № 2, 10-00 год.


Предмет Конкурсу: право на комплексну забудову території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області (далі – Земельна ділянка) на умовах визначених ПОРЯДКОМ проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області (далі – Порядок).

 

ПРИСУТНІ:
Голова комісії:
Бабич Петро Іванович–секретар Броварської міської ради Київськоїобласті.
Члени комісії:
Каштанюк Олександр Михайлович – начальник юридичного управління Броварської міської ради Київської області;
Батинчук Світлана Миколаївна – начальник управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області – головний архітектор міста;
Мельниченко Богдан Миколайович – начальник управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київськоїобласті;
Бойтяков Віктор Федорович – головний спеціаліст з технічногонагляду планово-технічного відділу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

Секретар комісії:
Гудзь Оксана Павлівна– заступник начальника планово-технічного відділу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області».

Інші присутні:
Бондаренко ВолодимирВолодимирович – генеральний директор ПрАТ "Виробнича проектно-будiвельна фiрма "Атлант".
Саук Андрій Миколайович – депутат Броварської міської ради Київської області.
Козлова Ангеліна Юріївна – ЗМІ «Трибуна – Бровари».
Компанець Людмила Вікторівна – голова МГО «Спілка інвесторів Черняховського 21-б».
Хіміч Алла Броніславівна – заступник голови МГО «Спілка інвесторів Черняховського 21-б».
Радченко Петро Єгорович – інвестор.
Омельченко Олександр Петрович – інвестор.
Федотьєва Лариса Петрівна – головний спеціаліст планово-технічного відділу начальника управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Проведення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області.
2. Визначення найкращої пропозиції та переможця конкурсу.

 

СЛУХАЛИ:
Бабич П.І., який довів до відома присутніх, що засідання Комісії вважається правомочним і легітимним, так як бере участь не менше 2/3 її персонального складу, запропонувавши вважати засідання комісії відкритим.

Голосували:
«За» – одноголосно.

Гудзь О.П., яка доповіла про одного учасника конкурсу, який подав пакет документів в зазначений Порядком інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулицьПетлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київськоїобласті (далі – Порядок)термін.

Згідно Порядку Бабич П.І.запропонував допустити ПрАТ "Виробнича проектно-будiвельнафiрма "Атлант" до Конкурсу.

Голосували:
«За» – одноголосно.

Гудзь О.П. та Каштанюк О.М. перевірили пакет документів згіднододатку № 3 Порядку на їх відповідність. Комісія визнала пакет документів повним і відповідним вимогам Порядку.

Гудзь О.П.відкрила конверт з предпроектними пропозиціями конкурсанта. Конкурсант надав три предпроектні пропозиції:
1. Добудова об'єкт незавершенного будівництвом багатоквартирного житлового будинку по вулиці Петлюри Симона,будинок 21-б (Черняховського 21-б) (далі - Об'єкт 21-б).
2. Перенесення тепличного господарства, яке розташоване на Земельній ділянці, на територію КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ».
3. Орієнтовні техніко-економічні показники забудови Земельної ділянки відповідно до вимог зазначених в містобудівній документації «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності».

 

ВИСТУПИЛИ:
Каштанюк О.М. наголосив, що як і зазначено в Порядку, конкурсант надав три конкурсні пропозиції, та запропонував всім членам комісії ознайомитись з ними безпосередньо.

Каштанюк О.М. ознайомив присутніх з першою пропозицією – добудова Об'єкта 21-б.
Мельниченко Б.М. запитав у конкурсанта, що мається на увазі заявлений у предпроектній пропозиції термін будівництва – 2020 рік.

Бондаренко В.В. зазначив, що це термін введення в експлуатацію Об’єкта 21-б.

Каштанюк О.М. наголосив на першочерговості проведення робіт по будівництву за здачі в експлуатацію Об'єкта 21-б.

Каштанюк О.М. ознайомив присутніх з другою пропозицією – перенесення тепличного господарства, яке розташоване на Земельній ділянці, на територію КП «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ».
Ні в кого з присутніх не виникло питань чи зауважень стосовно цієї пропозиції.

Батинчук С.М. ознайомила присутніх з третьою пропозицією учасника конкурсу – орієнтовні техніко-економічні показники забудови Земельної ділянки відповідно до вимог зазначених в містобудівній документації «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності». З боку архітектури зауважень немає, концептуально витримано показники. Деякі техніко-економічні показники передбачені детальним планом забудови території покращилися, зокрема площа під забудову дитячого садочка збільшилась.

Омельченко О.П. запитав коли розпочнуться роботи по Об’єкту21-б.

Бондаренко В.В. наголосив, що роботи розпочнуться після оформлення усхіх необхідних документів відповідно до Порядку між замовником будівництва та забудовником.

Каштанюк О.М. довів до відома присутніх про терміни укладання договору.

Бабич П.І. запропонував визнати переможцем ПрАТ "Виробнича проектно-будiвельна фiрма "Атлант" за максимальною кількістю балів (100 балів), оскільки Конкурс відбувся за участю одного учасника.

Голосували:
«За» – одноголосно.

 

ВИРІШИЛИ:
1. Визнати переможцем інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для проведення робіт по комплексній забудові території міста, яка складається із земельних ділянок орієнтовною площею 3,1003 га в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2 в м. Бровари Київської області–Приватне акцiонерне товариство "Виробнича проектно-будiвельна фiрма "Атлант".
2. Протокол засідання винести на затвердження виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області.
3. Результати проведення конкурсу розмістити на офіційному сайті Броварської міської ради Київської області info@brovary-rada.gov.ua. Подальше оформлення необхідної документації провести відповідно до Порядку.


Голова комісії                       П.І. Бабич

 

Члени комісії:
_____________                   Каштанюк О.М.
_____________                   Батинчук С.М.
_____________                   Мельниченко Б.М.
_____________                   Бойтяков В.Ф.

Секретар комісії                  О.П. Гудзь

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко