Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.09.2019 № 989 "Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області"

    БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ   

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ   

Р І Ш Е Н Н Я  

 

 

від 10.09.2019 № 989

м. Бровари

 

Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши протокол засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 30.08.2019 № 08 про взяття на квартоблік у виконкомі міської ради, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470 (з наступними змінами та доповненнями), постановою виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів і президії обласної ради профспілок від 8 липня 1991 року № 112, пунктом “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  поза чергою:

особу з інвалідністю внаслідок війни:

- Бруєнка Михайла Олександровича, склад сім'ї – (*) чол., кур'єра ТОВ «Полімер Колор», проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом по 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

2. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  у першу чергу:

2.1. багатодітні сім'ї:

- Льовочкіну Валерію Михайлівну, склад сім'ї – (*) чол., директора адвокатського об»єднання «Юридичний синдикат», проживає (адреса), де зареєстровано (*) чол. Взяти як забезпечену житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Григоренка Романа Івановича, склад сім'ї – (*) чол., пропарювача ТОВ «Орієнтир-Буделемент», проживає (адреса), де зареєстровано (*) чол. Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

2.2. учасників бойових дій:

- Рибака Павла Миколайовича,склад сім'ї – (*) чол., військовослужбовця ЗСУ, проживає (адреса).

- Кузьменко Ольгу Олександрівну,склад сім'ї – (*) чол., військовослужбовця ЗСУ, проживає (адреса).

- Стецюка Олега Юхимовича,склад сім'ї – (*) чол., військовослужбовця ЗСУ, проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Косенка Олександра Вікторовича,склад сім'ї – (*) чол., військовослужбовця ЗСУ, проживає в військовому містечку № 201 з 2017 року.

- Рудова Андрія Валерійовича,склад сім'ї – (*) чол., тимчасово не працюючого, проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

2.3. згідно з Кодексом цивільного захисту України:

- Пустовіта Олега Олександровича,склад сім'ї – (*) чол., начальника караулу 22-ДПРЧ 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Київській області (м.Бровари), проживає (адреса).  Взяти як проживаючого в гуртожитку.

 

2.4. учителя:

- Ткаченко Ольгу Дмитрівну,склад сім'ї – (*) чол., вчителя Броварської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, проживає (адреса). Взяти як забезпечену житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

3. Взяти на квартоблік по загальній черзі:

- Гончарову Анастасію Віталіївну,склад сім'ї – (*) чол., лікаря загальної практики – сімейного лікаря медичної амбулаторії ЗПСМ « 1 КНП Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», зареєстрована (адреса). Взяти в порядку виключення.

- Мельничук Андріанну Ігорівну,склад сім'ї – (*) чол., лікаря загальної практики – сімейного лікаря медичної амбулаторії ЗПСМ «1 КНП Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», проживає (адреса). Взяти, в порядку виключення, як проживаючу в гуртожитку. 

 

4. Рахувати гр. Антонюка Сергія Михайловича, перебуваючого на квартобліку по загальній черзі 10.06.1985 (рішення виконкому від 03.12.2013 № 599), перебуваючим на квартобліку складом сім’ї – (*) чол..     

 

5. Включити до складу сім'ї гр. Ліпея Івана Ігоровича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учасник бойових дій з 08.09.2015 (рішення виконкому № 527), дружину гр. Ліпей Іванну Валеріївну та дочку гр. Ліпей Злату Іванівну.                                 

 

6. За результатами інвентаризації квартирної черги зняти з квартобліку:

а) в зв’язку зі смертю:

- Василенка Валерія Федоровича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 08.11.2005 (рішення виконкому № 481). Дружині на праві власності належить (адреса), де зареєстровано (*) чол. Сину на підставі свідоцтва про право на спадщину (І-1975 від 13.10.2018) належить 1/6 частка житлового будинку (адреса).

- Воронова Геннадія Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 20.08.1991 (рішення виконкому № 223) та як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 17.03.1998 (рішення виконкому № 94). Дружина померла 26.01.1999, дочка та онук зняті з реєстрації за місцем проживання 05.11.1999.

- Галанзовського Володимира Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 24.11.1992 (рішення виконкому № 263). Дружина та 2 сина проживають на достатній житловій площі за адресою: (адреса).

- Правика Михайла Миколайовича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 25.01.1994 (рішення виконкому № 18). Дружина проживає на достатній житловій площі за адресою: (адреса), де зареєстровано (*) чол.

- Семенюка Василя Матвійовича, (склад сім’ї), перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 16.03.1993 (рішення виконкому № 68).

- Смірнова Юрія Володимировича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 25.01.1996 (рішення виконкому № 14).

 

б) в зв’язку з вибуттям на постійне місце проживання до іншої місцевості:

- Гаращенка Василя Васильовича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 19.05.1992 (рішення виконкому №  108) та як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги «по категорії – 1» з 17.11.1998 (рішення виконкому № 329). Син та онук проживають на достатній житловій площі за адресою: (адреса).

- Гоц Олену Василівну, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 13.05.2003 (рішення виконкому №  223).

- Гритченко Ніну Михайлівну, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 18.03.1997 та як постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 21.09.1999 (рішення виконкому від 23.05.2006  №  232).

- Пінчука Леоніда Миколайовича, одинокого, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 18.03.1997 (рішення виконкому від 23.05.2006  №  232).

- Житнього Володимира Олексійовича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 16.06.1992 (рішення виконкому №  131).

- Завалішина Валерія Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 10.10.2017 (рішення виконкому №  601).

- Захарова Вячеслава Миколайовича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 20.08.1996  (рішення виконкому №  201). Дружина одна зареєстрована за адресою: (адреса).

- Кондрашевського Валентина Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 12.04.2005 (рішення виконкому № 138).

- Кравцова Михайла Петровича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 18.10.1994 (рішення виконкому №224). Син зареєстрований в житловому будинку (адреса).

- Лічного Валерія Михайловича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 20.07.1993 (рішення виконкому № 179).

- Маремуху Олександра Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 23.01.2007 (рішення виконкому № 31). Дочка одна проживає на достатній житловій площі за адресою: (адреса).

- Обжелянського Миколу Івановича, склад сім'ї – (*) чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 25.01.1994 (рішення виконкому № 18).

 

в) в зв’язкуз поліпшенням житлових умов, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення:

- Турченка Дмитра Олександровича,перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як дитина, позбавлена батьківського піклування, з  04.08.2015 (рішення виконкому № 456).

 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                            О.В. Резнік