Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.09.2019 № 990 "Про затвердження списків громадян проживаючих та зареєстрованих в гуртожитках міста та видачу ордерів на жилі приміщення в гуртожитках"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я  

 

 

від 10.09.2019 № 990

м. Бровари

 

Про  затвердження  списків громадян проживаючих та зареєстрованих в гуртожитках міста та видачу ордерів на жилі приміщення в гуртожитках

 

Розглянувши витяг з протоколу засідання наглядової ради з питань розподілу та утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 30.08.2019 № 06, керуючись Житловим кодексом України, Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Примірним положенням про гуртожитки, затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 03.06.1986 року №208 (з наступними змінами та доповненнями), пунктом «а», підпунктом 8 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області  

 

ВИРІШИВ: 

1. Затвердити список громадян, зареєстрованих та проживаючих в гуртожитку по вул. Короленка, 65 та видати ордери на ліжко-місця, враховуючи рішення виконкому від 11.10.2011 року № 534 «Про надання адрес приміщенням гуртожитку»:

- кімн. № 26 – гр. Мартиненку Олександру Олександровичу, склад сім’ї – (*) чол.;

- кімн. № 26 – гр. Єгорову Олегу Валентиновичу, склад сім’ї – (*) чол.

 

2. Затвердити список громадян, зареєстрованих та проживаючих в гуртожитку по вул. Оболонській, 45 та видати ордер, враховуючи рішення виконкому 30.10.2018 року № 762 «Про надання адрес, про внесення зміни в підпункт 1.9 пункту 1, про скасування підпункту 1.11 пункту 1 рішення виконкому від 23.10.2018 № 738 «Про надання адрес»:

- кімн. № 17 – гр. Бойко Оксані Володимирівні, склад сім’ї – (*) чол.

 

3. Включити житлову площу в «фонд для тимчасового проживання»:

в гуртожитку по вул. Москаленка Сергія, 2:

- кімната № 31.

 

4. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради  «Житлово-експлуатаційна контора – 2» укласти договір найму на житлове приміщення з «фонду житла для тимчасового проживання», зазначене в пункті 3 цього рішення, з гр. Пилипчуком Ігорем Васильовичем, склад сім'ї – (*) чол., строком на 1 рік, з правом реєстрації за місцем проживання.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                            О.В. Резнік