Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.09.2019 № 991 "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2019 року"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  10.09.2019 № 991

м. Бровари

 

Про виконання Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку міста Бровари за

І півріччя 2019 року

 

Заслухавши довідку управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Київської області про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2019 року та керуючись  пп.1 п. “а” ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В: 

1. Довідку про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за  І півріччя 2019 року взяти до відома (додається).

2. Управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам міської ради та виконавчого комітету, підприємствам, установам та організаціям міста забезпечити подальше виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Бровари на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                              О.В. Резнік