Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 30.09.2019 р. №178-ОД "Про початок опалювального сезону об’єктів дошкільних, шкільних закладів та закладів охорони здоров’я в місті Бровари в 2019-2020 роках"

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 30.09.2019 р. № 178-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про початок опалювального

сезону об’єктів дошкільних,

шкільних закладів та закладів

охорони здоров’я в місті Бровари

в 2019-2020 роках

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку із зверненням керівників освітніх закладів  та закладів охорони здоров’я, з метою своєчасного і стабільного забезпечення об’єктів дошкільних, шкільних закладів та  закладів охорони здоров’я в місті Бровари тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2019-2020 роках:

 

1. Директору КП «Броваритепловодоенергія» Андрєєву В.О.  розпочати з 01 жовтня 2019 року опалення дошкільних, шкільних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

2. Начальнику Броварського відділення АТ «Київоблгаз»  Недяку А.П. забезпечити  подачу газу необхідних параметрів для роботи котелень міста.

3. Начальнику Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» Сливі Ю.М., директору ТОВ «Київська обласна ЕК» Сохатюк С.Л. забезпечити електропостачання об’єктів КП «Броваритепловодоенергія».

4. Директору ТОВ «ФТРАНС» Семерніну Ю.М. розпочати опалювальний сезон для  дошкільних, шкільних закладів та закладів охорони здоров’я на твердопаливних котельнях, збудованих у м. Бровари, з 01 жовтня 2019 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника   міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

  Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                               О. В. Резнік