Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 08.10.2019 № 1090 "Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від 08.10.2019 № 1090 

м. Бровари

 

Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши протокол засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 27.09.2019 № 9 про взяття на квартоблік у виконкомі міської ради, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470 (з наступними змінами та доповненнями), постановою виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів і президії обласної ради профспілок від 8 липня 1991 року № 112, пунктом “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В: 

1. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  поза чергою:

1.1. сім'ю, в якій народилося 5 дітей:

-   Вдов Андрія Леонідовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

1.2. дітей, позбавлених батьківського піклування:

-   Ткаченко Дар’ю Антонівну, склад сім'ї – () чол., зареєстрована в помешканні прийомних батьків за адресою: ().

-   Гребенюка Павла Івановича, склад сім'ї – () чол., зареєстрований в помешканні прийомних батьків за адресою: ().

 

2. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  у першу чергу:

2.1. учасників бойових дій:

-   Дригу Олексія Миколайовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

-   Сенік Ольгу Михайлівну, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпечену житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

-   Попова Дмитра Володимировича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

-   Шепіна Олександра Юрійовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса).

-   Снісара Сергія Вікторовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса).

-   Гвяздовського Ігоря Леонідовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса).

2.2. внутрішньо-переміщену особу – учасника бойових дій:

-   Пелипенка Дмитра Сергійовича, (), фактичне місце перебування  за адресою: ().

2.3. інваліда з дитинства 2 групи:

-   Корчака Романа Вікторовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

3. Взяти на квартоблік по загальній черзі:

- Приходька Бориса Володимировича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

- Стасюк Тетяну Віталіївну, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як проживаючу в гуртожитку.

 

4.  Виключити зі складу сім'ї гр. Стожка Вадима Івановича, перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 14.02.2006 (рішення виконкому № 70) підопічного гр. Фролова Олексія Олексійовича.

Рахувати перебуваючим на квартобліку гр. Фролова Олексія Олексійовича, одинокого, в списку для одержання житла поза чергою як дитину, позбавлену батьківського піклування з 03.06.2014 (з дати попереднього розгляду заяви про взяття на квартоблік).

5. Включити до складу сім'ї гр. Кухарука Володимира Андрійовича, перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 10.01.2012 (рішення виконкому № 06), в списку для одержання житла у першу чергу як учасник бойових дій з 05.04.2016 (рішення виконкому № 211) та в списку для одержання житла поза чергою як особа з інвалідністю внаслідок війни з 04.06.2019 (рішення виконкому № 661) дружину гр. Бондар Катерину Сергіївну, сина гр. Кухарука Дамира Володимировича та сина гр. Кухарука Ратмира Володимировича.

 

6. За результатами інвентаризації квартирної черги зняти з квартобліку:

а) в зв’язку з поліпшенням житлових умов, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення:

- Білу Тетяну Василівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з Законом України «Про освіту» з 25.01.2011 (рішення виконкому № 33). На даний час на праві власності має кв. № (адреса). Чоловіку відповідно до договору купівлі продажу (*) належить кв. № (адреса).

- Бобко Ларису Василівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як одинока мати з 17.10.2000 (рішення виконкому № 326). Відповідно до свідоцтва (*) має кв. № (адреса). Зареєстровані в кімн. № (адреса).

- Болдиреву Наталію Григорівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як ветеран праці з  22.09.2009 (рішення виконкому № 457). На даний час складом сім'ї () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: ().

- Герасименко Людмилу Володимирівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 14.03.2006 (рішення виконкому № 130). На даний час відповідно до договору купівлі-продажу (*)  на праві власності має кв. № (адреса) та кімнату № (адреса).

- Гнипу Романа Анатолійовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як працівник міліції з 14.11.2006 (рішення виконкому  № 502). Відповідно до свідоцтва (*) на праві власності належала кв. № (адреса), яку подарував дружині. Також на праві власності має кімнату  № (адреса).

- Гуляка Сергія Володимировича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений з запас за скороченням штатів з 19.01.1993 (рішення виконкому № 16). На даний час складом сім'ї () чол. проживає на достатній житловій площі: ().

- Даниліну Людмилу Миколаївну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як інвалід з дитинства з 08.11.2016 (рішення виконкому № 662). На даний час на праві власності має кв. № (адреса).

- Довгопол Людмилу Євгеніївну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 19.01.1993 (рішення виконкому від 10.08.2004 № 377). На даний час складом сім'ї () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: (), яка на підставі договору купівлі-продажу № (*) належить її чоловіку.

- Доценко Інну Володимирівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 09.03.2010 (рішення виконкому № 104) та в списку для одержання житла у першу чергу як багатодітна сім'я з 13.12.2016 (рішення виконкому від 08.08.2017 № 488). На даний час на праві власності належать в буд. № (адреса): кв. № () та кв. № (). Чоловіку на праві власності належить кімн. № (адреса).

- Дубровського Анатолія Михайловича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як мешкаючий в непридатному для проживання житлі з 17.03.1992 (рішення виконкому № 67). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: (). Також йому та всім членам його сім'ї належить кв. № (адреса), де на даний час зареєстровано () чол.

- Дущенка Олександра Петровича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за скороченням штатів з 19.10.1993 (рішення виконкому № 257). Йому на праві власності належить кв. № (адреса), в якій на даний час він зареєстрований складом сім'ї – () чол.; кв. № (адреса), де зареєстровані його дружина та син, та кв. № (адреса), де на даний час ніхто не зареєстрований.

- Дяченко Жанну Георгіївну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як працівник міліції з 20.02.1996 (рішення виконкому № 40). На даний час проживають за адресою: () та на праві власності має () частку житлового будинку № (адреса).

- Євтушенко Тетяну Вікторівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 10.12.1984 (рішення виконкому № 456). На даний час на праві власності має: кв. № (адреса) та кв. № (адреса). Дочка на підставі (*) має кв. № (адреса), де зареєстровано () чол.

- Заболотну Зінаїду Михайлівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 19.04.1988 (рішення виконкому № 85). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: (), де зареєстровано () чол. На праві власності має житловий будинок № (адреса).

- Карнаухову Оксану Ігорівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 08.04.2008 (рішення виконкому № 172). На даний час вона та дочка проживають в кв. № (адреса), яка належить їм відповідно до (*). Інша дочка проживає в кв. № (адреса).

- Кокшарова Олександра Вікторовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 21.06.1994 (рішення виконкому від 08.12.2009 № 583) та в списку для одержання житла у першу чергу як сім'я ветерана праці з 08.11.2011 (рішення виконкому № 591). На даний час складом сім'ї () чол. проживають в кв. № (адреса). Дочка складом сім'ї () чол. проживає в кв. (адреса).

- Колесник Наталію Петрівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як багатодітна сім'я з 20.08.1991 (рішення виконкому від 20.07.1993 № 179). На даний час складом сім'ї () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: вул. (). Також відповідно до свідоцтва (*) їй належить житловий будинок № (адреса).

- Малашенкову Надію Павлівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як сім'я загиблого (померлого) ветерана війни з 08.05.2012 (рішення виконкому № 208). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: (адреса). Дочка на праві власності має кв. (адреса).

- Собиченка Володимира Миколайовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 23.12.1993 та в списку для одержання житла поза чергою як сім'я загиблого (померлого) учасника бойових дій з 08.05.2012 (рішення виконкому від 08.05.2012 № 208). На даний час складом сім'ї () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: (). Дружині, відповідно до договору (*) належить кв. № (адреса). Батьку на праві власності належить () частка житлового будинку № (адреса).

 

б) в зв’язку із зміною місця проживання та не поновленням документів з моменту взяття на квартоблік:

- Гордієнко Ольгу Володимирівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 11.11.2003 (рішення виконкому № 560). На даний час проживають за адресою: ().

- Громиковську Тетяну Олександрівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як інвалід з дитинства 2 групи з 25.01.2011 (рішення виконкому № 33). На даний час проживають за адресою: ().

- Давидюка Вадима Миколайовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з Законом України «Про державну податкову службу» з 13.05.2003 (рішення виконкому № 223). На даний час складом сім'ї () чол. проживають за адресою: (), який відповідно до свідоцтва про право власності (*) належав дружині, а згідно договору дарування (*) подарований матері дружини. Також матері дружини на праві власності належать: () частка кв. № (адреса); кв. (адреса), де на даний час ніхто не зареєстрований, та житловий будинок № (адреса), де також ніхто не зареєстрований.

- Кулик Світлану Володимирівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 11.08.2009 (рішення виконкому № 384). На даний час проживають за адресою: (), яка належить чоловіку відповідно до (*). Також чоловіку на праві власності належить кв. (адреса).

 

в) в зв’язку зі смертю:

- Дейнеку Івана Кузьмовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 19.04.1994 (рішення виконкому № 96).

- Яницьку Софію Миколаївну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як дружина померлого ветерана війни з 20.06.1995 (рішення виконкому від 11.07.2006 № 307). Дочка складом сім'ї – () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: ().

 

г) в зв’язку з вибуттям на постійне місце проживання до іншої місцевості:

- Бородавку Юрія Вікторовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як працівник міліції з 14.01.2004 (рішення виконкому № 03).

- Каліновську Яніну Йосипівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як направлена в порядку розподілу на роботу в іншу місцевість з 29.12.1992 (рішення виконкому від 28.08.2001 №  309).

- Кіреєва Володимира Петровича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за віком з 22.05.1991 (рішення виконкому №  145). Сину та дочці на праві власності належить по () частки житлового будинку № (адреса).

- Козленка Миколу Івановича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за скороченням штатів та в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по   «категорії – 2» з  18.05.1993 (рішення виконкому від 20.06.1996 № 154).

- Колодія Юрія Михайловича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з Законом України «Про міліцію» з 13.09.2011 (рішення виконкому № 475).

- Кривенького Валерія Миколайовича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за скороченням штатів з 18.09.1990 (рішення виконкому  № 282).

- Кучерявого Олександра Володимировича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою згідно з Законом України «Про прокуратуру» з 18.12.2001 (рішення виконкому № 451). Дружині на праві власності належить житловий будинок № () в с. (*)  Київської області.

 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови

– заступник міського голови                                                                                                             О.В. Резнік