Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 08.10.2019 № 1093 "Про виконання договору про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

 від 08.10.2019 № 1093

м. Бровари

 

Про виконання договору про пайову

участь в розвитку інженерно-транспортної 

та соціальної інфраструктури міста Бровари

 

Розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 04.10.2019 року № 04-13/429, враховуючи виконання договірних зобов’язань щодо пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, відповідно до п. 3.15. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року № 924-40-07, керуючись ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п. «а» п.п. 1 ст. 31, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ: 

1. Вважати виконаним наступний договір про пайову участь в розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури:

1.1. Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 03.10.2019 року № 01-06/45, укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОФІ КО» щодо реконструкції вбудовано-прибудованого магазину роздрібної торгівлі під центр біомедінжинірінгу по вул. Москаленка Сергія, 8-Б в м. Бровари Київської області.

2. Договір та підтверджуючі документи передати на зберігання до відділу організаційного забезпечення Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                                                             О.В. Резнік