Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 15.10.2019 № 1114 "Про визначення ТОВ «КК «АКВАСЕРВІС» виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.10.2019 № 1114

м. Бровари

 

Про визначення ТОВ «КК «АКВАСЕРВІС»

виконавцем послуг з централізованого

постачання холодної води та послуг з водовідведення

(з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

На виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води», Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 №60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «КК «АКВАСЕРВІС» від 27.09.2019 № 104, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ «АКВАСЕРВІС» виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) багатоквартирних житлових будинків, розміщених за адресою: м. Бровари вул. Анатолія Луценка, 27, вул. Героїв Крут, 16.

2. Директору товариства з обмеженою відповідальністю «КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ «АКВАСЕРВІС» забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І.В. Сапожко