Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 15.10.2019 № 1116 "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  15.10.2019 № 1116

м.Бровари

 

Про внесення змін до рішень

виконавчого комітету Броварської

міської ради Київської області

 

У зв’язку із кадровими змінами, на підставі рішень виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 05.09.2018 №514 «Про затвердження складу комісій по прийманню-передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади м.Бровари», від 17.10.2017 №623 «Про затвердження складу комісій по прийманню-передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади м.Бровари»,керуючись підпунктом 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ: 

1. Внести зміни в пункт 3 рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 05.09.2017 №514 «Про затвердження складу комісій по прийманню-передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади м.Бровари», виклавши в наступній редакції:

«3. Затвердити комісію по прийманню-передачі у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  зовнішніх мереж  теплопостачання від камери ВТ11 до будівлі №5 (ВТ12),  зовнішніх водопровідних мереж від врізки біля вул.Київської ВК1/ВР (ПК-0) по вул. Симоненка Василя до камери ВК4/ПГ,  зовнішніх водопровідних мереж діаметром 315 мм від вул.Київської по вул.ЧорноволаВячеслава до вул.Симоненка Василя з закільцюванням в існуючій камері водопровідної мережі діаметром 500мм на перехресті по вул.ЧорноволаВячеслава та вул.Симоненка Василя, що перебувають у власності  та на балансі ТОВ «Альянс Новобуд», у такому складі:

Резнік О.В.

- заступник міського голови, голова комісії;

Данюк Т.І.

- заступник начальникауправління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області, начальник відділукомунального майна та комунальних підприємств, секретар комісії;

члени комісії:               

 

Краснощок О.В.

 

 

Маковський В.М.

 

 

 

Скачков С.О.

 

Тищенко О.П.

 

- директор комунального підприємства Броварської міської ради Київської області  «Броваритепловодоенергія»;

 

- начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області;

 

-головний інженер ТОВ «Альянс Новобуд» (за згодою).»

 

- головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області.»

 

2. Внести зміни в пункт 1 рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської областівід 17.10.2017 №623 «Про затвердження складу комісій по прийманню-передачі об’єктів у комунальну власність територіальної громади м.Бровари», виклавши в наступній редакції:

«1. Затвердити комісію по прийманню-передачі у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  мережі напірної господарчо-побутової каналізації від КНС № 9 до ЖБК «Діамант» в  5 мікрорайоні  IV житлового району м.Бровари Київської області що перебувають у власності та на балансі ТОВ «Будстандартінжиніринг», у такому складі:

Резнік О.В.

-

заступник міського голови, голова комісії;

Данюк Т.І.

-

заступник начальника управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області - начальник  відділу комунального майна та комунальних підприємств, секретар комісії;

члени комісії:               

 

 

Краснощок О.В.

 

 

Маковський В.М.

 

 

Тищенко О.П.

 

 

Шокотько М.Г.

 

-

 

 

-

 

 

-

 

 

-

 

директор комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

 

начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області;

 

 

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області;

 

директор ТОВ «Будстандартінжиніринг» (за згодою).»

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                             І.В. Сапожко