Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 22.10.2019 № 1134 "Про залучення додаткових сил та засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня, пов’язаних з сильними сніговими заметами"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 22.10.2019  № 1134

м. Бровари

 

Про залучення додаткових

сил та засобів для ліквідації

надзвичайних ситуацій місцевого

рівня, пов’язаних з сильними

сніговими заметами

 

З метою створення додаткових сил та засобів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня, яка може статися у випадку сильних снігових заметів в зимовий період на території міста, в тому числі на залізничній станції м. Бровари а також сталого функціонування життєдіяльності міста, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, керуючись підпунктом 6 пункту “б” частини першої статті 33, підпунктом 2 пункту “б”  частини першої статті 38   Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської  ради Київської області

 

В И Р І Ш И В :

1. Залучати для розчищення території міста від  снігу сили та засоби підприємств міста  згідно з переліками, визначеними в додатках 1 та 2.

2. Визначити порядок розчистки шляхів (доріг) в надзвичайних ситуаціях за пріоритетами:

2.1. в першу чергу:  шляхи державного та обласного значення;

2.2. в другу чергу: шляхи місцевого значення, по яких здійснюється рух громадського транспорту;

2.3. в останню чергу: території, які закріплені за підприємствами міста.

3. Керівникам підприємств, які задіяні в ліквідації надзвичайних ситуацій згідно з додатками 1 та 2:

3.1.Забезпечити виділення та використання наявних сил та засобів для   ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних  з сильними снігопадами.

3.2. Утримувати в належному технічному стані техніку, придатну для розчищення снігових заметів для роботи в зимовий період.

3.3. Перевести систему цивільного захисту (далі - ЦЗ) об’єкту  у підвищений режим  готовності, а при виникненні надзвичайної ситуації - приступити до її ліквідації.

4. Керівникам підприємств, визначених у додатку 2, укласти угоди з Ніжинською дистанцією колії державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна   залізниця» (адреса: 16600, м.Ніжин, вул. Вокзальна, 27) про виділення особового складу і техніки на виконання робіт по розчищенню снігових заметів на залізничній станції м. Бровари.

5. Здійснення оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, яка визначається Державним класифікатором надзвичайних ситуацій ДК-019-2010» та «Класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій», затверджених наказом МНС України від 12.12.2012 року №1400, покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами  Броварської  міської ради Київської області.

6. Керівництво ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня покласти на штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій.

7. Начальнику фінансового управління Броварської міської ради Київської області проводити відшкодування витрат виконавцям робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Відшкодування здійснювати з резервного фонду місцевого бюджету  за поданням відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської  міської ради Київської області через управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту  Броварської міської ради Київської області.

8. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Броварської міської ради Київської області від 13.11.2018р. № 794 «Про залучення додаткових сил та засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня, пов’язаної з сильними сніговими заметами».

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О.В.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови-

заступник міського голови                                                                                                                 О.В. Резнік