Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 19.11.2019 № 1220 "Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари Київської області та затвердження конкурсної документації"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.11.2019  № 1220

м. Бровари

 

Про проведення конкурсу з призначення

управителя багатоквартирного будинку

в місті Бровари Київської області та

затвердження конкурсної  документації

 

З метою регулювання правових, організаційних та економічних відносин, пов’язаних з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 12.06.2018 № 407 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари» (із змінами), керуючись п.п1 пункту «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари Київської області (далі – Конкурс).

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари Київської області згідно з  додатком 1.

3. Затвердити Типову форму Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком у місті Бровари Київської області згідно з додатком 2.

4. Визначити заступника міського голови Резніка Олександра Вікторовича, як уповноважену особу для підписання від імені співвласників багатоквартирного будинку Договору з управителем, обраним за результатами конкурсу, про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком.

5. Відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету розмістити на офіційному веб-сайті Броварської міської ради Київської області оголошення про проведення Конкурсу.

6. Це рішення набирає чинності з дати прийняття.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І.В. Сапожко