Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін в рішення Броварської міської ради Київської області від 28.11.2019 № 1658-65-07"

Додатковий проект 8

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін в рішення

Броварської міської ради Київської області

від 28.11.2019 № 1658-65-07

 

З метою раціонального використання майна спільної сумісної власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, п. 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції» затвердженого рішеннями Броварської міської ради Київської області від 29.12.2011 року № 456-17-06 та Броварської районної ради Київської області від 28.02.2012 №275-16-VI, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Броварської міської ради Київської області від 28.11.2019 № 1658-65-07 «Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області», а саме додаток до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                 І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

__________

__________

 

 

Пояснювальна записка до проєкту рішення Броварської міської ради Київської області

Про внесення змін в рішення Броварської міської ради Київської області від 28.11.2019 № 1658-65-07

 

Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області подає на розгляд Броварської міської ради Київської області проєкт рішення «Про внесення змін в рішення Броварської міської ради Київської області від 28.11.2019 № 1658-65-07».

Даним рішенням пропонується внести зміни в рішення Броварської міської ради  від 28.11.2019 № 1658-65-07 «Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області» та викласти додаток в новій редакції.

 Зазначеним рішенням комунальному некомерційному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка» передано в оренду індивідуально визначене майна, що обліковується на балансі КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».

Під час підписання акту приймання-передачі виявлено розбіжності в переліку майна, що передається в оренду, в зв’язку з чим КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» звернулись з проханням внести зміни до договору оренди та переліку майна, що передається в оренду. 

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський