Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 14.01.2020 № 10 "Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14.01.2020 № 10

м. Бровари

 

Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши протокол засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 24.12.2019 № 12 про взяття на квартоблік у виконкомі міської ради, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470 (зі змінами), постановою виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів і президії обласної ради профспілок від 8 липня 1991 року  № 112, пунктом “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  поза чергою:

1.1. дітей, позбавлених батьківського піклування:

- Кириченка Віталія Едуардовича, склад сім'ї – () чол., зареєстрований по вул. (адреса). Взяти як забезпеченого житлом по 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Кириченко Лілію Едуардівну, склад сім'ї – () чол., зареєстрована по                              (адреса). Взяти як забезпечену житлом по 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

1.2. особу з інвалідністю внаслідок війни:

- Кобилецького Юрія Олександровича, (), проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

 

2. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  у першу чергу:

учасника бойових дій:

- Бабія Олега Вікторовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти, враховуючи, що в одній кімнаті проживають особи різної статі старші 9 років, крім подружжя.

 

3. Взяти на квартоблік по загальній черзі:

- Гордієнко Марину Станіславівну, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпечену житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Приходька Юрія Станіславовича, склад сім'ї – () чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

4. Включити в список для одержання житла поза чергою:

особу з інвалідністю внаслідок війни:

- Руденка Сергія Васильовича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учасник бойових дій з 08.09.2015 (рішення виконкому № 527). Включити датою рішення виконкому.  

 

5. Включити до складу сім'ї гр. Ткачук Катерини Василівни, перебуваючої на квартобліку по загальній черзі з 03.12.2019 (рішення виконкому № 1260), чоловіка гр. Ткачука Андрія Миколайовича.

Включити гр. Ткачук Катерину Василівну в список для одержання житла поза чергою як сім'ю постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» датою рішення виконкому.

 

6. Включити до складу сім'ї гр. Гресюк Наталії Дмитрівни, перебуваючої на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як сім'я інваліда 2 групи  з 09.02.2016 (рішення виконкому № 89), дочку гр. Мишко Майю Леонідівну, яка фактично проживає разом з нею.

 

7. Виключити зі складу сім'ї гр. Ященко-Мандрищук Іванни Миколаївни, перебуваючої на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як інвалід 1 групи з 14.01.2014 (рішення виконкому № 02), сім'ю сестри гр. Турченко Оксани Миколаївни згідно з поданою заявою.

 

8. За результатами інвентаризації квартирної черги зняти з квартобліку:

а) в зв’язку із зміною місця проживання та не поновленням документів з моменту взяття на квартоблік:

- Петренка Миколу Васильовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 21.05.1996 (рішення виконкому № 120). На даний час проживає за адресою:  ().

 

б) в зв’язку зі смертю:

- Корнієнка Володимира Івановича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 09.10.1985 та в списку для одержання житла поза чергою як сім'ю загиблого воїна з 16.04.1996 (рішення виконкому від 16.04.1996 № 92). Син один проживає на достатній житловій площі за адресою: ().

- Лавринову Ольгу Григорівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 24.07.1991 (рішення виконкому № 199) та в списку для одержання житла у першу чергу як інвалід 2 групи загального захворювання з 13.05.2008 (рішення виконкому № 219). Дочка була знята з обліку в зв’язку з вибуттям на постійне місце проживання до іншої місцевості.

- Пінчука Олександра Андрійовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 10.02.2004 (рішення виконкому №  53). Дружина одна проживає на достатній житловій площі за адресою: (). Сину на праві власності належить кв. (адреса)..

- Суковач Уляну Йосипівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як дружина померлого інваліда Великої Вітчизняної війни 1 групи з 21.06.1994 (рішення виконкому від 11.07.2006 № 307). Дочка та син на праві власності мають (адреса). Сину також належить будинок (адреса).

 

в) в зв’язку з вибуттям на постійне місце проживання до іншої місцевості:

- Каверіна Василя Олексійовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 29.04.1986 (рішення виконкому №  112).

- Лисенчика Костянтина Петровича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за віком з 19.07.1990 (рішення виконкому № 191).

- Любецького Віктора Васильовича, склад сім'ї – () чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за станом здоров’я з 20.07.1993 (рішення виконкому № 179).

- Мандрику Людмилу Федорівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як одинока мати з 20.01.1998 (рішення виконкому № 29).

- Мороз Наталію Григорівну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 26.02.2008 (рішення виконкому №  96).

 

г) в зв’язку з поліпшенням житлових умов, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення:

- Рудешку Валерія Вікторовича, склад сім’ї – () чол., перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 20.06.1989 (рішення виконкому № 172) та в списку для одержання житла поза чергою як сім’я учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 19.12.1991 (рішення виконкому від 21.04.1992 № 88). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: (). Дружині гр. Рудешко Аллі Василівні на праві власності належить будинок (адреса). Сину гр. Рудешку Євгену Валерійовичу на праві власності належить кв. (адреса), де зареєстровано () особи (*, *, М*А*, М*К*), яким  гр. Рудешко А.В.  подарувала по () частки:

- кв. (адреса).;

- кв. (адреса).

а інші  () частки в цих квартирах належить гр. Т*

Квартиру № (адреса) гр. Рудешко А.В. також подарувала гр. Т*

Син гр. Рудешко Є.В. був власником:

- (адреса),

- (адреса), які були ним відчужені на підставі договорів купівлі-продажу.

- Чумаченко Людмилу Тимофіївну, склад сім'ї – () чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 15.10.1991 (рішення виконкому № 282) та в списку для одержання житла поза чергою як сім'ю постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 2» з 14.01.2004 (рішення виконкому № 03). На даний час складом сім'ї – () чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: (). Онуку на праві власності належить () частки кв. (адреса), де на даний час ніхто не зареєстрований.

 

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                   І.В. Сапожко