Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 14.01.2020 № 13 "Про внесення змін в Додаток до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 19.11.2019 № 1220"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14.01.2020 № 13

м. Бровари

 

Про внесення змін  в Додаток до рішення

виконавчого комітету Броварської

міської ради Київської області

від 19.11.2019 № 1220

 

З метою регулювання правових, організаційних та економічних відносин, пов’язаних з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 12.06.2018 №407 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари» (із змінами), керуючись п.п1 пункту «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в Додаток 1 до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 19.11.2019 №1220 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Бровари Київської області та затвердження конкурсної  документації», виклавши його в новій  редакції (додається).

2. Відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету розмістити на офіційному веб-сайті Броварської міської ради Київської області  відповідні зміни.

3. Це рішення набирає чинності з дати прийняття.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І.В. Сапожко