Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари"

1 проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 

Про надання дозволу на передачу комунального

майна територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши лист управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області від 15.01.2020 №01-23/41, керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на передачу з балансу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області на баланс комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Міський футбольний клуб «Бровари» футбольного стадіону  в парку «Перемога» в місті Бровари Київської області балансовою вартістю 21 693 017,61 грн. з ПДВ (проектні роботи 534 153,53 грн., експертиза 41 706,36 грн., будівельно-монтажні роботи 20 882 767,52 грн., технічний нагляд 192 918,20 грн., авторський нагляд 41 472,00 грн.)
  2. Керівникам управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області такомунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Міський футбольний клуб «Бровари» передачу майна оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова

І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення

Броварської міської ради Київської області «Про надання дозволу на передачу комунального  майна територіальної громади м. Бровари» поданого  на розгляд  сесії Броварської міської ради Київської області

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради  звернулисялистами 15.01.2020 №01-23/41 управліннябудівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області щодо надання дозволу на передачу футбольного стадіону в парку «Перемога» з балансу управління  на баланс комунального підприємства Броварської міської ради «Міський футбольний клуб «Бровари».

На підставі вищевказаного листа, керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 «п. 5. Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам…» управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області надає для розгляду чергової сесії Броварської міської ради  Київської області проект рішення  «Про надання дозволу на передачу комунального  майна територіальної громади м. Бровари».

 

 

 

Начальник управління

В.М.Маковський