Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми фінансової підтримки КП "Броваритепловодоенергія" на 2020 рік"

2 проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми фінансової підтримки

КП «Броваритепловодоенергія»  на 2020 рік

 

З метою фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста, досягнення стабільної та беззбиткової їх діяльності, керуючись підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою та з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради Київської області "Броваритепловодоенергія" на 2020 рік (далі-Програма), додається.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області проводити фінансування Програми в межах коштів затверджених у бюджеті на 2020 рік.

3. Директору комунального підприємства Броварської міської ради Київської області "Броваритепловодоенергія" звітувати в грудні поточного року про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

  

Міський голова

І. САПОЖКО

 

 

 

м. Бровари

від __________

№  __________

 

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення Броварської міської ради Київської області

«Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік»

 

 

Програма фінансової підтримки Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік (далі – Програма,  КП «Броваритепловодоенергія») розроблена з метою забезпечення ефективного використання майна комунальної власності міста, шляхом досягнення стабільної та беззбиткової діяльності КП «Броваритепловодоенергія».

 

У сучасних економічних умовах для забезпечення виконання власних статутних завдань КП «Броваритепловодоенергія» нерідко потребує залучення додаткового фінансування, яке сприятиме стабілізації його фінансово-господарського діяльності, покращенню стану розрахунків, більш ефективному використанню майна міської комунальної власності, оновленню виробничих потужностей, технічної бази, забезпеченню повного і своєчасного внесення платежів до бюджету.

 

Програма дозволить зберегти дієздатності КП Броваритепловодоенергія» та його трудового потенціалу,  забезпечить  стабільну роботу підприємства згідно з його функціональними призначеннями та оздоровити фінансовий стану підприємства за рахунок надання фінансової підтримки.

 

На підставі вище викладеного, КП «Броваритепловодоенергія» виносить на розгляд чергової сесії Броварської міської ради Київської області питання «Про схвалення Програми фінансової підтримки КП «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік»

 

 

Директор

О. КРАСНОЩОК