Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 30.01.2020 р. № 31-ОД "Про проведення перевірки схоронності та використання житлового фонду"

 БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 30.01.2020 року  31-ОД 

м. Бровари

 

Про проведення перевірки

схоронності та використання

житлового фонду

 

Розглянувши звернення директора комунального підприємства «ЖЕК- 4»  з метою перевірки схоронності та використання квартири № 48 у будинку № 1-А  по  вулиці Грушевського Михайла, відповідно до ст. ст.15, 30 Житлового кодексу України, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Створити комісію по проведенню перевірки схоронності та використання кв. № 48 у буд. № 1-А по вул. Грушевського Михайла в м. Бровари у складі:

 

Резнік О.В. -  голова комісії, заступник міського голови                                                         

Члени комісії:

Кабзюк О.І. - директор Комунального підприємства «ЖЕК - 4»;

Лемпіцький В.А. - депутат Броварської міської міської ради Київської області. (за згодою);

Маковський В.М. - начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області;

Ніколаєнко Є.С. - дільничий офіцер поліції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області (за згодою);

Якуніна С.В. - головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради Київської області.

 

2. Голові комісії в строк до 12.02.2020 провести перевірку, за результатами якої скласти акт та подати на розгляд міського голови.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова

І.В.Сапожко