Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про розірвання контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області Багнюком В.В."

Додатковий проект 2

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про розірвання контракту з директором комунального

некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна

клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської

міської ради Київської області Багнюком В.В.

 

Керуючись п.15 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою дотримання п.п.10 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та у відповідності до п.7.2 Статуту комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 22 серпня 2019 року № 1524-59-07, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати контракт з директором комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області Багнюком В.В., укладений 12 липня 2018 року строком на п’ять років.
  2. Звернутись до Броварської районної ради Київської області з пропозицією розірвати контракт з директором комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області Багнюком В.В., укладений 12 липня 2018 року строком на п’ять років.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою та на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                    І.В. Сапожко

 

м. Бровари

№ __________

від _________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення

«Про розірвання контракту з директором комунального

некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна

клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської

міської ради Київської області Багнюком В.В.»

 

Громадська організація «Комітет громадського самоврядування Київської області» на загальних зборах членів організації від 20 грудня 2019 року розглянула численні звернення мешканців міста Бровари та Броварського району щодо неналежної організації надання медичних послуг Броварською лікарнею, поліклінікою, дитячою лікарнею, зловживанням головного лікаря Багнюка В.В. з використанням службового становища з урахуванням необмежених можливостей закріплених за директором в п.7.4.2, п.7.4.5 та п.7.4.18 нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 22 серпня 2019 року № 1524-59-07. Громадськість обурена тим, що комунальне майно в такій важливій та вразливій сфері, як охорона здоров’я знаходиться в одноособовому користуванні директора Багнюка В.В. без належного контролю з боку засновників та громадськості.  Багнюка В.В. призначено на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» з порушенням постанови КМУ № 1094 від 27.12.2017 р., без відповідного конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу, що свідчить про корупційну складову при здійснені засновниками своїх повноважень щодо кадрових питань.

Даним рішенням пропонується припинити трудові відносити з директором комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Багнюкам В.В. і провести відкритий конкурс на посаду керівника з дотриманням принципів, щодо забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості, доброчесності, ефективного і справедливого процесу відбору, що є необхідним при проведені медичної реформи.

 

 

 

Голова правління ГО «Комітет

громадського самоврядування

Київської області»                                                                           Т.Ф. Немчина