Карта сайту
версія для друку

Розпорядження виконуючого обов"язки міського голови-заступника міського голови від 06.02.2020 № 34-ОД

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 06.02.2020 № 34-ОД

м. Бровари

 

 

Про подальше призупинення

 освітнього процесу у закладах

загальної середньої освіти  

комунальної  форми  власності

м. Бровари

 

 

Враховуючи рекомендації Броварського міжрайонного  відділу лабораторних досліджень  Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» від 06.02.2020 № 136 «Про епідеміологічну ситуацію в місті Бровари по грипу та гострих вірусних респіраторних захворюваннях», у зв’язку з високими показниками захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та з метою недопущення різкого зростання епідемічної ситуації у місті Бровари, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

1. Продовжити призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності міста Бровари з 10 до 15 лютого 2020 року включно. 

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використання засобів дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу загальної середньої освіти.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому - виконуючого  обов’язки  заступника міського  голови     Кузнєцова  К.В.

 

 

         

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови -

заступник міського голови                                                                   О. РЕЗНІК