Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 10.02.2020 року № 35-ОД "Про організацію охорони праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 10.02.2020 року № 35-ОД

м. Бровари

 

Про організацію охорони праці

у виконавчих органах Броварської

міської ради Київської області

 

З метою впорядкування роботи з охорони праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області, на підставі Кодексу Законів про працю України, Закону України «Про охорону праці», , Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 15.11.2004 руку № 255, Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 руку № 15, керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

        

РОЗПОРЯДЖАЮ:

1. Створити службу охорони праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області (далі-Служба).

2. Затвердити Положення про службу охорони праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області  (додаток 1).

3. Затвердити Положення про систему управління охороною праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області (додаток 2).

4. Покласти виконання функцій Служби на головного спеціаліста з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області Предаченко Наталію Олександрівну.

5. Призначити відповідальних посадових осіб з питань охорони праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області та її виконавчому комітеті згідно (додаток 3).

6. Головному спеціалісту з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області Предаченко Наталії Олександрівні розробити і подати на затвердження Програму вступного інструктажу з охорони праці для працівників виконавчих органів Броварської міської ради Київської області в термін до 10.03.2020.

7. Відділу персоналу Служби забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради та її виконавчого комітету забезпечити взаємодію з Службою та відповідальними особами  за охорону праці у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області.

8.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника  міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І.В. Сапожко