Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 18.02.2020 № 46 - ОД "Про утворення робочої групи"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 18.02.2020 № 46 - ОД
м. Бровари

 

Про утворення робочої групи

 

З метою запобігання епідемічних ускладнень на території міста Бровари,  дотримання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

РОЗПОРЯДЖАЮ:

1. Утворити робочу групу з обстеження закладів сфери обслуговування (салони краси, перукарні, тату-салони, пірсінг-салони тощо) на території м.Бровари, у складі:

Резнік О.В. - заступник міського голови, голова робочої групи;

Приказчик П.І. - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області, заступник голови робочої групи.

Члени робочоїгрупи:

представник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області  /за згодою/;

представник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області;

представник управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Київської області;

представник Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦМОЗ України» /за згодою/;

представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області /за згодою/;

представник відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області.

2. Робочій групі провести обстеження закладів сфери обслуговування (салони краси, перукарні, тату-салони, пірсінг-салони тощо) та за результатами обстежень Броварському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦМОЗ України», Броварському РУ ГУ ДСНС України в Київській області,  відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області підготувати відповідну інформацію та надати в управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Київської області до 01.05.2020 для узагальнення та підготовки відповідної довідки.

3. Контроль за виконанням цьогорозпорядженняпокласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                                   І. САПОЖКО