Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 13 лютого 2020 року № 1796-70-07 "Про внесення змін та доповнень до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил та їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін та доповнень до міської  Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та  військовослужбовцям,  які брали (беруть)  участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил та їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік

 

З метою більш ефективного вирішення проблем соціального захисту учасників антитерористичної операції / операції Об'єднаних сил та їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців добровольців АТО м. Бровари, цільового використання коштів міського бюджету, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада Київської області     

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Замінити Підпункт 1.5 Пункту 1 Розділу VI, виклавши його в наступній редакції:

«Організація подачі документів учасників антитерористичної операції/операції Об`єднаних сил та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції до Київської обласної державної адміністрації для отримання одноразової адресної матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту   населення Броварської міської ради

2. На виконання Підпункту 1.24 Пункту 1 Розділу VI. Напрями діяльності та заходи Програми:

- надання одноразової грошової допомоги демобілізованим військовослужбовцям і військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об`єднаних сил, та бійцям добровольцям АТО, до Дня захисника України в розмірі 500,00 грн.

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області.

- замінити на Надання одноразової грошової допомоги демобілізованим військовослужбовцям і військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об`єднаних сил, та бійцям добровольцям АТО, до Дня захисника України в розмірі 625,00 грн.

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області.

3. Викласти в новій редакції п. 2.7. міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції /операції Об’єднаних сил, їх сім’ям та постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020рік пункт 2.7:

- забезпечити безкоштовне проведення медичного діагностичного обстеження КТ (комп’ютерна томографія), МРТ (магнітно-резонансна томографія) демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаннях сил, їх  сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО.

Відділ охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області.

4. Доповнити до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил, їх сім'ям та постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік до пункту 3.2 «Управління соціального захисту населення Броварської міської ради»

- забезпечити відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції Об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців добровольців АТО згідно положення, що затверджується в установленому порядку.

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області.

5.Викласти кошторис витрат на фінансування міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил, їх сім'ям та постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік у новій редакції, що додається.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І. САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 13 лютого 2020 року

№ 1796-70-07