Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 25.02.2020 №162 "Про затвердження публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами мешканцям приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків у місті Бровари Київської області"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

 

від 25.02.2020 №162

м. Бровари

 

Про затвердження публічного

договору про надання  послуг з

поводження з побутовими відходами

мешканцям приватного сектору та

багатоквартирних житлових будинків

у місті Бровари Київської області

 

З метою реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, законівУкраїни «Про житлово-комунальне господарство», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070, розглянувши подання Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області № 01-23/285 від 20.02.2020, керуючись пп. 6 п. «а» ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою в м. Бровари, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами мешканцям приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків в м. Бровари Київської області, що додається.

2. Відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету розмістити на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області публікацію публічного договору.

3. ТОВ «Селтік-ТБО» забезпечити опублікування договору в місцевих засобах масової інформації.

4. Дане рішеннявступає в дію з 01.03.2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                                    І. САПОЖКО