Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 26.02.2020 № 193 "Про затвердження умов Кредитного договору"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 26.02.2020  № 193 

м. Бровари

 

Про  затвердження умов

Кредитного договору

 

Розглянувши подання директора комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» Краснощок О.В. № 03-525 від 25 лютого 2019 року щодо  виконання  рішення Броварської міської ради Київської області № 1607-62-07 від 10 жовтня 2019 року «Про надання згоди на отримання кредиту комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» (далі – Комунальне підприємство), з метою підписання та укладення кредитного договору про відкриття відновлювальної відкличної кредитної лінії (надалі – Кредитний договір) для проведення розрахунків по виплаті заробітної плати, податків, матеріалів, за спожитий природній газ та електроенергію між КП «Броваритепловодоенергія» та АБ «УКРГАЗБАНК» в розмірі 4 250 000,00 гривень, керуючись статтею  40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити умови Кредитного договору, що буде укладений між КП «Броваритепловодоенергія» та АБ «УКРГАЗБАНК» в розмірі 4 250 000,00 гривень на умовах, що будуть визначені у проекті Кредитного договору, що є невід’ємною частиною цього рішення.

2. Затвердити умови договору іпотеки без оформлення заставної (надалі – Іпотечний договір), що буде укладений між КП «Броваритепловодоенергія» та АБ «УКРГАЗБАНК»  в забезпечення виконання зобов’язань КП «Броваритепловодоенергія» за Кредитним договором на умовах, що будуть визначені у проекті Іпотечного договору, що є невід’ємною частиною цього рішення.

3. Надати  директору Комунального підприємства або іншій уповноваженій належним чином особі (в тому числі, особі, яка буде виконувати обов’язки директора Комунального підприємства у разі його відсутності) повноваження на  укладення та підписання від імені Комунального підприємства Кредитного договору та Іпотечного договору, на умовах, що будуть визначені у проекті Кредитного договору та Іпотечного договору, що є невід’ємною частиною цього рішення, а також вчинення всіх необхідних дій, пов’язаних з вищезазначеним.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І. САПОЖКО