Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.03.2020 року № 220 "Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області"

    БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ   

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ    

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10.03.2020 року № 220

м. Бровари

 

Про взяття на квартоблік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши витяг з протоколу засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 27.02.2020 № 02 про взяття на квартоблік у виконкомі міської ради, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року № 470 (зі змінами), постановою виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів і президії обласної ради профспілок від 8 липня 1991 року  № 112, пунктом “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ: 

1. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  поза чергою:

1.1. особу з інвалідністю внаслідок війни:

- Сичова Віталія Валентиновича, склад сім'ї – * чол., проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

 

1.2. постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1»:

- Горкавого Михайла Володимировича, склад сім'ї – * чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 9 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

 

2. Взяти на квартоблік з включенням в список для одержання житла  у першу чергу:

2.1. учасників бойових дій:

- Гілянчука Юрія Володимировича,склад сім'ї – * чол., проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Сироту Олександра Миколайовича,проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

- Мазія Артема Ігоровича, проживає (адреса). Взяти як забезпеченого житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Корякіна Михайла Геннадійовича, склад сім'ї – * чол., проживає (адреса). як проживаючого в гуртожитку.

- Дрозд Наталію Олександрівну,склад сім'ї – * чол., зареєстровану (адреса).

 

2.2. внутрішньо переміщену особу – учасника бойових дій:

- Вертипороха Сергія Олексійовича, фактичне місце перебування зареєстровано за адресою: *.

 

3. Взяти на квартоблік по загальній черзі:

- Сінько Юлію Володимирівну,склад сім'ї – * чол., проживає (адреса). Взяти як забезпечену житлом нижче 7 м2 на кожного члена родини для взяття на квартоблік.

- Ступнікову Юлію Петрівну, склад сім'ї – * чол., проживає (адреса).  Взяти як проживаючу в гуртожитку.

- Мовчана Олександра Максимовича, проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку.

- Лебединського Артура Миколайовича, проживає (адреса). Взяти як проживаючого в гуртожитку. в порядку виключення, враховуючи клопотання відділу фізкультури та спорту Броварської міської ради.

 

4. Включити в список для одержання житла  у першу чергу:

4.1. сім'ю учасника війни:

- Куртову Віру Петрівну, перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 19.11.1991 (рішення виконкому  № 312). Включити датою рішення виконкому.

 

4.2. ветерана праці:

-  Лисенко Ольгу Дмитрівну, перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 12.12.1989 (рішення виконкому  № 345). Включити датою рішення виконкому.

 

5. Виключити зі складу сім'ї гр. Бугра Володимира Михайловича, перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 12.02.1979 (рішення виконкому № 66), дочку гр. Ходченко (Бугро) Ларису Володимирівну в зв’язку з поліпшенням її житлових умов та включити до складу сім'ї чоловіка дочки гр. Баса Андрія Івановича і онуків гр. Баса Владислава Андрійовича та гр. Баса Станіслава Андрійовича.

 

6. Перевести чергу з гр. Титарчука Олександра Анатолійовича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 14.07.2009 (рішення виконкому  № 329), в зв’язку з його смертю на дочку гр. Кучеренко Олену Олександрівну.

Рахувати перебуваючою на квартобліку гр. Кучеренко Олену Олександрівну складом сім'ї * чол. в зв’язку з втратою пільги по загальній черзі з 14.07.2009.

 

7. Перевести чергу з гр. Овдієнка Анатолія Сергійовича, перебуваючого на квартобліку по загальній черзі з 21.06.1988 та в списку для одержання житла у першу чергу як ветеран праці з 10.02.2009 (рішення виконкому  від 01.12.2015 № 714), в зв’язку з його смертю на дочку гр. Лубочкіну Ірину Анатоліївну.

Рахувати перебуваючою на квартобліку гр. Лубочкіну Ірину Анатоліївну складом сім'ї – * чол. в зв’язку з втратою пільги по загальній черзі з 23.05.2006 (з моменту прийняття рішення виконкому про включення її до складу сім'ї).

 

8. За результатами інвентаризації квартирної черги зняти з квартобліку:

а) в зв’язку зі смертю:

- Ільїна Павла Олексійовича, перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас з 15.10.1991 (рішення виконкому № 282). 

- Качуру Сергія Васильовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 20.07.1993 (рішення виконкому № 179).  Дружина складом сім'ї * чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: *, яка належить їй на підставі  *. Син проживає на достатній житловій площі за адресою: *, де зареєстровано * чол.

- Кравчук Галину Іванівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 08.07.1985 та в списку для одержання житла у першу чергу як сім'я інваліда 2 групи з дитинства з 08.09.2015 (рішення виконкому від 08.09.2015 № 527). Син проживає на достатній житловій площі за адресою: *.

- Красовського Василя Миколайовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 20.12.1994 (рішення виконкому № 287) та як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 20.03.2002 (рішення виконкому № 112).  Дружина складом сім'ї * чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: *.

- Мигуна Леоніда Івановича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 19.05.1992 (рішення виконкому № 108) та як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи, що має пільги по «категорії – 1» з 11.06.2013 (рішення виконкому № 259).  Дружина та двоє синів проживають на достатній житловій площі за адресою: *.  Дочка на підставі * має кв. № *, де зареєстрована *. 

- Новікову Надію Опанасівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як ветеран праці з 19.01.1993 (рішення виконкому № 16). Сім'я дочки в реєстрі обліку територіальної громади м. Бровари не значиться. 

- Яценко Людмилу Володимирівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 08.04.1985 (рішення виконкому № 111).  Сину на підставі * належить * частка будинку *. Дочка складом сім’ї * чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: *.

   

б) в зв’язку з вибуттям на постійне місце проживання до іншої місцевості:

- Овчарука Михайла Григоровича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як ветеран праці з 22.11.1994 (рішення виконкому №  264). Дочка та онука проживають на достатній житловій площі за адресою: *.

- Пахнюк Юлію Володимирівну, перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою згідно з Законом України «Про прокуратуру» з 05.11.2013 (рішення виконкому № 555).

- Піцу Світлану Михайлівну, перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з Законом України «Про Національну поліцію» з 03.04.2018 (рішення виконкому № 234).

- Попелиша Сергія Сергійовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас з 21.07.1992 (рішення виконкому № 159).

- П’янило Віту Анатоліївну, перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з Законом України «Про міліцію» з 05.05.2015 (рішення виконкому № 272).

- Рогожину Лілію Борисівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як одинока мати з 04.03.2014 (рішення виконкому № 149).

- Рубана Володимира Володимировича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за скороченням штатів з 18.02.1992 (рішення виконкому № 37).

- Сеник Людмилу Василівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учитель з 26.07.1988 (рішення виконкому № 156).

- Черненка Миколу Федоровича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 22.04.1999 (рішення виконкому № 132). Дочка складом сім'ї * чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Чоловік дочки проживає на достатній житловій площі за адресою: *, де зареєстровано * чол. (на прав власності йому належить * частка даної квартири, *).

 

в) в зв’язку з поліпшенням житлових умов, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення:

- Горбача Василя Івановича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що має пільги по «категорії – 2» з 22.06.1993 (рішення виконкому № 155). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Також на підставі * має кв. № *, де ніхто не зареєстрований. Дочка та онук зняті з реєстрації в місті в зв’язку з вибуттям до нового місця проживання – *, який * належить чоловікові дочки.

- Лашка Андрія Леонтійовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як ветеран праці з 20.11.1992 (рішення виконкому від 09.08.2005 № 329). На праві власності має кв. № *, де зареєстровані він, дружина, онук та дочка гр. Лашко Т.А., якій відповідно до *належить кв. № *, де на даний час ніхто не зареєстрований, та відповідно до * належить кв. № *. Друга дочка складом сім'ї * чол. проживає на достатній житловій площі за адресою: *, який належить її чоловіку відповідно до *.

- Лопаткіна Леоніда Георгійовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас з 18.01.2000 (рішення виконкому № 18). Відповідно до * має * частку житлового будинку № *. Дружина на підставі * має кв. № *. Син на підставі * має житловий будинок № *.

- Мельник Ольгу Станіславівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 13.05.2003 (рішення виконкому № 223) та в списку для одержання житла у першу чергу як багатодітна сім'я з 22.01.2008 (рішення виконкому № 33). На підставі * їй належить житловий будинок № *, де на даний час ніхто не зареєстрований. Чоловіку на праві власності належить кв. *.

- Райчук Тамару Михайлівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку по загальній черзі з 21.02.1989 та в списку для одержання житла у першу чергу як працівник міліції з 21.11.1992 (рішення виконкому від 14.06.2005  № 240). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: * (свідоцтво *). Дочка на праві власності має ще * частку кв. № *.

- Рибку Бориса Кузьмовича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас за скороченням штатів з 17.04.1990 (рішення виконкому № 124). На підставі * має житловий буд. № *.

- Ричок Валентину Дмитрівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу згідно з медзаключенням ЛКК з 08.08.2006 (рішення виконкому № 351). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Дочка знялася з реєстрації в зв’язку з вибуттям до нового місця проживання.

- Роєву Софію Олександрівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як багатодітна сім'я з 19.10.1993 (рішення виконкому № 257). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Її діти – *** – в списках зареєстрованих в м. Бровари відсутні.

- Романенко Ніну Миколаївну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як направлена в порядку розподілу на роботу в іншу місцевість з 20.09.1988 (рішення виконкому № 221). На підставі * має житловий буд. № *, де зареєстровано * чол. Дочка гр. Марчук Я.С. проживає на достатній житловій площі за адресою: *.

- Руденка Володимира Івановича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас з 26.05.1998 (рішення виконкому № 158). Відповідно до * надано право власності на кв. № *

- Рудіка Івана Филимоновича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як військовослужбовець, звільнений в запас з 19.05.1992 (рішення виконкому № 108). Відповідно до * надано право власності на кв. № *

- Савченко Тетяну Петрівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як направлена в порядку розподілу на роботу в іншу місцевість з 17.02.1987 (рішення виконкому № 47). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Також на праві власності має кв. № *, де зареєстрована дочка складом сім'ї – * чол.

- Сокол Олену Іванівну, склад сім'ї – * чол., перебуваючу на квартобліку в списку для одержання житла поза чергою як направлена в порядку розподілу на роботу в іншу місцевість з 15.12.1987 (рішення виконкому від 12.04.2011 № 205). На даний час проживає на достатній житловій площі за адресою: *. Дочка на праві власності має кв. № *.

 

г) згідно з поданою заявою:

- Мовчана Максима Олександровича, склад сім'ї – * чол., перебуваючого на квартобліку в списку для одержання житла у першу чергу як учасник бойових дій з 13.09.2016 (рішення виконкому № 532).

 

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 Міський голова                                                                                                                                     І. САПОЖКО