Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 26.03.2020 року № 82-ОД "Про відкладення скликання сімдесят четвертої чергової сесії Броварської міської ради Київської області VІІ скликання"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 26.03.2020 року № 82-ОД

м. Бровари

 

Про відкладення скликання сімдесят

четвертої чергової сесії Броварської міської

ради Київської області VІІ скликання

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи пропозиції щодо питань для розгляду на засіданні сесії Броварської міської ради Київської області, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.8,12 Регламенту Броварської міської ради Київської області VІІ скликання, відповідно до рішення Броварської міської ради Київської області від 19 грудня 2019 року № 1754-67-07 «Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року»,

 

РОЗПОРЯДЖУЮ:

1. Відкласти скликання сімдесят четвертої чергової сесії Броварської міської ради Київської області VІІ скликання, яка була запланована на 23 квітня 2020 року.

2. Оприлюднити на офіційному веб-порталі Броварської міської ради перелік питань, що передбачається для розгляду на засіданні сімдесят четвертої чергової сесії Броварської міської ради:

2.1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.

2.2. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.

2.3. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари.

2.4. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 26.09.2019 №1562-61-07.

2.5. Про внесення змін в додаток до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 роки

2.6. Про укладання договору на користування складовими газорозподільної системи.

2.7. Про внесення змін в додаток 1 до рішення Броварської місько ради Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07.

2.8. Про затвердження комплексної Міської Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари на 2020-2022 роки.

2.9. Про внесення доповнень до Програми розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки.

2.10. Про затвердження містобудівної документації "Внесення змін до Детального плану території VI житлового району. І етап. Схема планування території (із змінами)".

2.11. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок  у користування, надання згоди на відновлення меж земельної ділянки та на поділ земельної ділянки, відмову від продовження терміну дії договору оренди, припинення дії договорів оренди земельних ділянок, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області.

2.12. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договорів оренди земельних ділянок, відмову у поновленні договору оренди земельної ділянки.  

2.13. Про продовження дії та термінів укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.

2.14. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність та оренду, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, внесення змін до рішень Броварської міської ради.

2.15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.

2.16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів  учасникам бойових дій та бійцю-добровольцю.

2.17. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.

2.18. Про затвердження договорів, що посвідчують право користування та право власності на земельні ділянки.

2.19. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області № 1825-71-07 від 02.03.2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Бровари Київської області».

3. Дата та час сімдесят четвертої чергової сесії Броварської міської ради Київської області буде визначено додатковим розпорядженням.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І. САПОЖКО