Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін в додаток до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 роки"

5 Проект 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін в додаток до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 роки

 

На виконання Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись пунктом 22 статті 26 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Внести зміни в пункт 2 додатку 1Міської програми  оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м. Бровари на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018  № 1170-50-07:

1.1 підпункт 10 викласти в новій редакції:

№п/п

Назва обєкта

Адреса

10

Нежитлова будівля

вул. Київська, 310-б

1.2. Доповнити підпунктом 16 :

№п/п

Назва обєкта

Адреса

16

Павільйон очікування авто-зупинки

«Школа № 5»

вул. Київська, 304/1

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І. САПОЖКО

 

 

м.Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради Київської області

«Про внесення змін в додаток до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 роки»

 

Проект рішення Броварської міської ради Київської області «Про внесення змін до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 роки»подається на розгляд сесії Броварської міської ради для дотримання вимог чинного законодавства в частині  розпорядження об’єктами права комунальної власності в інтересах територіальної громади м.Бровари та необхідністю вжити заходи щодо оформлення права власності  на об’єкти нерухомого майна територіальної громади м.Бровари з внесенням відповідної інформації в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Міська програма «Оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Бровари на 2019-2020 рік» призначена для  оформлення права власності на об’єкти нерухомості, що відносяться до комунальної власності територіальної громади м.Бровари та  розроблена на виконання Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтей 316,317,319 та 327 Цивільного кодексу України.

 

 

Начальник управління                                                                                                        В. МАКОВСЬКИЙ