Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін в додаток 1 до рішення Броварської міської ради Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07"

7 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін в додаток 1

до рішення  Броварської міської ради

Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від № 1101 від 24.12.2019 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків», керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Внести зміни в Додаток 1 до рішення Броварської міської ради  Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07 «Про затвердження в новій редакції Порядку створення діяльності та фінансування спеціалізованого формування Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Сім’я патронатного вихователя», виклавши пункт 30 в новій редакції:

«30. Розмір щомісячної матеріальної допомоги на утримання дітей, які тимчасово перебувають у сім’ї патронатного вихователя, виплачується патронатному вихователю з розрахунку двох з половиною прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – трьох з половиною прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць.

Матеріальна допомога використовується патронатним вихователем у повному обсязі для забезпечення повноцінного харчування, виховання, навчання та розвитку дитини відповідно до її потреб».

 

2. Броварському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  провести перерахунок матеріальної допомоги на дітей, які тимчасово перебувають у сім’ї патронатного вихователя, з 01.01.2020 року.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                           І. САПОЖКО

 

 

м. Бровари  

від __________ 

№ ____________

 

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення

"Про внесення змін в додаток 1 до рішення  Броварської міської ради Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07"

  

Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виносить на розгляд та затвердження проект рішення про внесення змін в додаток 1 до рішення Броварської міської ради Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07 «Про затвердження в новій редакції Порядку створення діяльності та фінансування спеціалізованого формування Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Сім’я патронатного вихователя».

Пункт 30 додатку 1 до рішення Броварської  міської    ради  Київської області від 30.05.2019 року № 1431-56-07 просимо викласти у такій редакції :

«Розмір щомісячної матеріальної допомоги на утримання дітей, які тимчасово перебувають у сім’ї патронатного вихователя, виплачується патронатному вихователю з розрахунку двох з половиною прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – трьох з половиною прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць.

Матеріальна допомога використовується патронатним вихователем у повному обсязі для забезпечення повноцінного харчування, виховання, навчання та розвитку дитини відповідно до її потреб».

Такі зміни стосуються виплати матеріальної допомоги на дітей, які тимчасово перебувають у сім’ї патронатного вихователя відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1101 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків» за рахунок коштів місцевого бюджету, а саме за рахунок коштів міської комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина -  успішна країна».

 

 

Директор центру                                                                                                                               Л. МАРДАР