Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»"

3 Проект 

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до «Міської цільової програми

захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної

безпеки на 2017-2021 роки»


Розглянувши подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними  органами від 01.04.2020  № 14-07/26, на виконання Кодексу цивільного захисту України та Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (зі змінами), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни  до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №636-31-07 (зі змінами), доповнивши  його п.6.13 п.6.14 в наступній редакції:

п.6.13. «Створити необхідний запас противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, тест-систем, дезінфекційних та антисептичних препаратів, спеціальної медичної апаратури протидії COVID-19. Забезпечення надання послуг щодо санітарно-гігієнічної обробки у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах».

п.6.14. «Створити на території комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»БРР та БМР Київської областімедичне містечко протидії COVID-19, з облаштуванням зон санітарно-епідеміологічного контролю та дезінфекції осіб, які залучаються до роботи по наданню допомоги щодо функціонування медичного містечка».

2. Внести зміни   в додаток  «Передбачувані обсяги фінансування програми по рокам» міської  цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки доповнивши його п.9,10, в наступній редакції:

п.9. «Створити необхідний запас противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, тест-систем, дезінфекційних та антисептичних препаратів, спеціальної медичної апаратури протидії COVID-19. Забезпечення надання послуг щодо санітарно-гігієнічної обробки у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах».

п.10. «Створити на території комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»БРР та БМР Київської областімедичне містечко протидії COVID-19, з облаштуванням зон санітарно-епідеміологічного контролю та дезінфекції осіб, які залучаються до роботи по наданню допомоги щодо функціонування медичного містечка».

3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І. САПОЖКО

 


м.Бровари
від___________

№____________

                 

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про внесення змін до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2017-2021 роки» (зі змінами)

 

У зв’язку із попередженням поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 на території м.Бровари внести зміни до «Міської  цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»,  затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №636-31-07 (зі змінами), доповнивши  їх п.6.13. «Створити необхідний запас противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, тест-систем, дезінфекційних та антисептичних препаратів, спеціальної медичної апаратури протидії COVID-19. Забезпечення надання послуг щодо санітарно-гігієнічної обробки у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах».

п.6.14. «Створити на території комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»БРР та БМР Київської областімедичне містечко протидії COVID-19, з облаштуванням зон санітарно-епідеміологічного контролю та дезінфекції осіб, які залучаються до роботи по наданню допомоги щодо функціонування медичного містечка». та внести зміни   в додаток  «Передбачувані обсяги фінансування програми по рокам» міської  цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки виклавши п.9, 10, в новій редакції (додається):

Буде:

Передбачувані обсяги фінансування програми по рокам

№ п/п

Перелік заходів програми

Строки вико-нання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Орієн-товні обсяги фінан-сування), тис. гривень

9.

Створити необхідний запас противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, тест-систем, дезінфекційних та антисептичних препаратів, спеціальної медичної апаратури протидії COVID-19.

Забезпечення надання послуг щ

одо санітарно-гігієнічної обробки у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах.

2020-2021

Відділ охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області

 

Відділ з питань НС

Місце-вий бюджет

2300,0

 

 

10.

Створити на території комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»БРР та БМР Київської областімедичне містечко протидії COVID-19, з облаштуванням зон санітарно-епідеміологічного контролю та дезінфекції осіб, які залучаються до роботи по наданню допомоги щодо функціонування медичного містечка.

2020

Відділ охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області

 

Відділ з питань НС

Місце-вий бюджет

360,0

 

 

Начальник відділу з питань

надзвичайних  ситуацій та взаємодії

з правоохоронними органами                                                                                                            В. БЕЦКО