Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 06.04.2020 № 96-ОД "Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 06.04.2020 № 96-ОД

м. Бровари

 

Про призначення керівника робіт

з ліквідації наслідків надзвичайної

ситуації

 

Керуючись статтею 75 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» (із змінами) та наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 року № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16 січня 2015 року за № 47/26492, протоколу № 5  від 18 березня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою забезпечення безпосередньої організації невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті: керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

РОЗПОРЯДЖУЮ

1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня у зв’язку з епідемічною ситуацією на території міста Бровари спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, заступника міського голови  ОЛЕКСАНДРА РЕЗНІКА.

2. Надати керівникові робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації право на утворення та ліквідацію міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердження його персонального складу.

3. Затвердити обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що додаються.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                                              І. САПОЖКО

 

 

Додаток

                                                                                  до розпорядження міського голови

                                                                                  від 06.04.2020 № 96-ОД

 

ОБОВ’ЯЗКИ

керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

І. Загальні положення

 1. Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня призначається для безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами під час виникнення надзвичайної ситуації.

 2. Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня призначається один із заступників міського голови.

 3. На час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у підпорядкування керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації переходять усі аварійно-рятувальні служби, що залучаються до ліквідації таких наслідків.

 4. Ніхто не має права втручатися в діяльність керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

ІІ. Керівник зобов’язаний

1. Здійснювати безпосереднє керівництво аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами.

2. Залежно від обставин, що склалися у зоні надзвичайної ситуації, самостійно приймати рішення щодо:

 1. здійснення заходів з евакуації;

 2. зупинення діяльності суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, та обмеження доступу населення до такої зони;

 3. залучення в установленому порядку до проведення аварійно- рятувальних та інших невідкладних робіт необхідних транспортних засобів, іншого майна суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, аварійно-рятувальних служб, а також громадян за їх згодою;

 4. зупинення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, якщо виникла підвищена загроза життю або здоров’ю рятувальників та інших осіб, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

 5. приймати рішення, необхідні для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та забезпечення безпеки постраждалих.

Прийняті рішення оформлювати розпорядженнями.

 1. Інформувати міського голову про вжиті заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації.

 2. Після ліквідації надзвичайної ситуації подати звіт міському голові щодо прийнятих рішень і перебігу подій під час ліквідації надзвичайної ситуації.
 3. Проходити навчання з питань цивільного захисту відповідно до чинного законодавства.

 4. Брати участь у навчаннях і тренуваннях з питань реагування на надзвичайні ситуації, що проводяться вищестоящими органами.

 5. Проводити навчання та тренування з особовим складом штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

III. Керівник має право

1. Керувати всіма аварійними службами та формуваннями, що залучені до ліквідації надзвичайної ситуації.

2. Надавати, в межах своєї компетенції, доручення всім суб’єктам, які беруть участь у ліквідації надзвичайної ситуації, а також громадянам і організаціям, які знаходяться в зоні надзвичайної ситуації.

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.

3. На повну та достовірну інформацію про надзвичайну ситуацію для організації робіт з ліквідації її наслідків.

 

IV. Відповідальність керівника

1. Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації несе персональну відповідальність:

 1. за управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

 2. за дотриманням вимог безпеки особовим складом аварійно-рятувальних служб і формувань цивільного захисту, що залучаються до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

 

Міський голова                                                                                                                                 І. САПОЖКО