Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 06.04.2020 року № 97-ОД "Про призначення Уповноваженої замовником особи за проведення закупівель робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т 

Р ОЗ П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  

від  06.04.2020 року № 97-ОД

м. Бровари

 

Про призначення Уповноваженої замовником особи за проведення закупівель  робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530 від 17.03.2020, постанови Кабінету Міністрів України  «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» від 20 березня 2020 №225 зі змінами, Порядку  проведення закупівель товарів, робіт і послуг, Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2020 №225 зі змінами,

 

РОЗПОРЯДЖУЮ:

1. Призначити Уповноваженою замовником особу на проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемії коронавірусної хвороби   (COVID-19) з 06.04.2020 року Протопопову Ольгу Володимирівну, начальника відділу державних закупівель управління централізованого бухгалтерського обліку Виконавчого комітету Броварської міської ради  .

2. Уповноваженій замовником особі забезпечити виконання функцій, передбачених  Постановою Кабінету Міністрів України  «Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» від 20 березня 2020 р. № 225 зі змінами,  для організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) на м. Бровари відповідно до Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2020 № 225 зі змінами.

3. Передбачити, що на час відсутності уповноваженої замовником особи її функції та обов’язки тимчасово виконує Сальницька Тереза Володимирівна, головний спеціаліст відділу державних закупівель управління централізованого бухгалтерського обліку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                           І. САПОЖКО