Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 08.04.2020 року № 102-ОД "Про затвердження Інструкції про порядок роботи пункту знезараження та контролю"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 08.04.2020 року № 102-ОД

м. Бровари

 

Про затвердження Інструкції

про порядок роботи пункту

знезараження та контролю

 

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 (далі COVID-19) в м. Бровари, на виконання Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від  13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території  України коронавірусу COVID-19», керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

РОЗПОРЯДЖУЮ:

  1. Затвердити Інструкцію про порядок роботи пункту знезараження та контролю (що додається).

  2. Керівникам виконавчих органів Броварської міської ради Київської області організувати вивчення Інструкції працівниками підпорядкованих виконавчих органів міської ради та забезпечити дотримання вимог Інструкції.

  3. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження покласти   на  керуючого справами виконавчого комітету Кузнецова К.В.

 

 

В.о. міського голови - заступник міського голови                                                                        О. РЕЗНІК

 

 

Додаток

до розпорядження

в.о. міського голови – 

заступника міського голови 

від 08.04.2020 р. № 102-ОД

 

І Н С Т Р У К Ц І Я

Про порядок роботи пункту знезараження та контролю

 

Для профілактики захворювання на COVID-19 створено контрольно-пропускний пункт (КПП) при вході до адміністративної будівлі Броварської міської ради.

Перед входом в адміністративну будівлю кожен відвідувач в обов’язковому порядку, а також працівники та службові особи виконавчих органів Броварської міської ради  обов’язково мають пройти через відповідний КПП і виконати усі прописані умови санітарно-протиепідемічних заходів.

Послідовність проходження КПП знезараження та контролю в адміністративну будівлю Броварської міської ради:

  • після короткого анкетування працівники, що прийшли на роботу або відвідувачі проходять знезараження, протягом двох хвилин, під час якого використовується бактерицидний світильник з бактерицидними безозоновими  лампами;

  • у подальшому після повного ультрафіолетового знезараження, особа здійснює безконтактну термометрію (вимірювання температури тіла) та скеровується у відповідний коридор до будівлі.

УВАГА! НА будь-якому етапі, якщо у особи, що проводить знезараження виникнуть будь-які сумніви щодо фізичного стану працівника або відвідувача, він має право зупинити його вхід до приміщення адміністративної будівлі та попросити працівника або відвідувача залишити КПП, не допускаючи ввійти до адміністративної будівлі.

Для підтримки громадського порядку і контролю процесу санітарно-протиепідемічних заходів на території КПП ведеться постійне відеоспостереження.

НА КОЖНІЙ СТАДІЇ ПРОХОДЖЕННЯ КПП ПРАЦІВНИКИ ТА ВІДВІДУВАЧІ МАЮТЬ ЧІТКО І БЕЗАПЕЛЯЦІЙНО ВИКОНУВАТИ ВСІ ІНСТРУКЦІЇ ПРАЦІВНИКА КПП! В іншому випадку працівник або відвідувач особа має залишити територію КПП.

 

 

В.о. міського голови - заступник міського голови                                                                       О. РЕЗНІК