Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 14.04.2020 року № 107-ОД "Про режим роботи на період карантину"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 14.04.2020 року № 107-ОД

м. Бровари

 

Про режим роботи на період карантину

 

З метою забезпечення виробничого процесу в період карантину по запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) в м. Бровари, на виконання Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в редакції постанови від 02.04.2020 №255, керуючись ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

  РОЗПОРЯДЖУЮ:

 

1.Встановити наступний порядок роботи керівників виконавчих органів Броварської міської ради Київської області на період дії карантину:

1.1. Запровадити режим дистанційної роботи заступникам/виконуючим обов’язки керівників виконавчих органів Броварської міської ради Київської області (перелік згідно додатку 1) з дотриманням наступних положень:

 у випадку встановлення непрацездатності керівника виконавчого органу у зв’язку з хворобою, режим дистанційної роботи для такого заступника/виконуючого обов’язки вважати завершеним. При відновленні працездатності керівника, режим дистанційної роботи для заступника/виконуючого обов’язки керівника виконавчого органу, вважати поновленим. 

2. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств запровадити аналогічний порядок роботи осіб, які виконують обов’язки керівника підприємства в період його непрацездатності.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 

Міський голова
І.САПОЖКО