Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 14.04.2020 року № 314 "Про святкування Великодня та проведення поминальних днів у 2020 році на території міста Бровари під час карантину"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14.04.2020 року № 314

м. Бровари

 

Про святкування Великодня та проведення поминальних днів у 2020 році на території міста Бровари під час карантину 

 

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) в м. Бровари, на виконання Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» зі змінами та доповненнями, керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИРІШИВ:

1. Богослужіння з 14 по 21 квітня 2020 року на території міста Бровари проводяться релігійними організаціями без участі громадян у приміщеннях культових будівель і на прилеглих до них територіях.

2. Відповідно до спільного звернення священнослужителів релігійних організацій міста зазначено, що освячення великодніх кошиків відбуватиметься дистанційно.

3. Відділу інформаційної політики та зовнішніх зв'язків (Куліш І.М) забезпечити інформування населення міста Бровари щодо проведення релігійними організаціями богослужінь згідно з нормами даного рішення;

4. Відвідування кладовищ населенням, у тому числі, присутність на них священнослужителів, з метою поминальних заходів (19, 26, 27, 28 квітня 2020 року) та встановлення намогильних споруд (окрім поховання), перенести на 06.06.2020 року або ж на після карантинний період.

5.  СКП «Броварська ритуальна служба» (Мурга О.Д.):

5.1. забезпечити виконання, спільно із виконавчими органами зазначеними в пунктами 6, 7 даного рішення, вимог пункту 4 цього рішення;

5.2. виготовити та встановити біля входу на кладовища інформаційні таблички, розмістивши на них прийняте рішення виконавчого комітету Броварської міської ради та загальну інформацію про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

6. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами (Бецко В.М.), Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області (Петренко О.Г.), у межах повноважень забезпечити дотримання передбачених цим рішенням заходів, публічну безпеку та порядок під час святкування Великодня та проведення поминальних днів.

7. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами (Бецко В.М.) спільно з Броварським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області (Петренко О.Г.), розглянути можливість залучення особового складу Національної Гвардії для забезпечення публічної безпеки та порядку під час святкування Великодня та проведення поминальних днів.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                    І. САПОЖКО