Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін в Додаток до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»"

18 проект

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін в Додаток до «Міської цільової програми

захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної

безпеки на 2017-2021 роки»


Розглянувши подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними  органами від 14.04.2020 року № 14-07/28, на виконання Кодексу цивільного захисту України та Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України  від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», керуючись п.22 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Додаток до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної  безпеки на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 15.08.2017 року №636-31-07 (зі змінами). виклавши його  в новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                              І. САПОЖКО

 

 

м.Бровари
від___________

 ____________

                 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення

«Про внесення змін до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2017-2021 роки» (зі змінами)

 

У зв’язку із попередженням поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 на території м.Бровари внести зміни до «Міської  цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»,  затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №636-31-07 (зі змінами), виклавши пункт 3 додатку  в новій редакції.

їЕпідемічна ситуація в зв’язку з поширенням територією України та країн світу гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі COVID-19) набула статусу пандемії, епідемічна ситуація в Україні набула надзвичайно загрозливого характеру.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом SARS-CoV-2, в місті Бровари з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та уникнення епідемічних ускладнень серед населення міста Бровари передбачити збільшення фінансування на створення місцевого матеріального резерву для запобігання, локалізації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків міського рівня, для втілення в місті державної політики захисту населення від інфекційних хвороб.

Буде:

Передбачувані обсяги фінансування програми по рокам

№ п/п

Перелік заходів програми

Строки вико-нання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

Орієн-товні обсяги фінан-сування), тис. гривень

3.

Створення матеріального резерву для запобігання, локалізації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків міського рівня (у відповідності до затвердженої номенклатури).

2020

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області

 

Фінансове управління Броварської міської ради Київської області

 

Підприємства життє-забезпечення міста

Місце-вий бюджет

 

600,0

 

 

 

Начальник відділу з питань

надзвичайних  ситуацій та взаємодії

з правоохоронними органами                                                                                                         В. БЕЦКО