Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 12.05.2020 № 343 "Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

 

від 12.05.2020 № 343

м. Бровари

 

Про підготовку господарського

комплексу та об’єктів соціально –

культурного призначення м. Бровари

до роботи в осінньо-зимовий період

2020/2021 років

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово – комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 17.05.2005 №76, з метою забезпечення підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Утворити оперативний міський штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років у складі, згідно з додатком  1.

2. Затвердити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років (далі – заходи), згідно з додатком 2.

3. Оперативному міському штабу забезпечити постійний контроль за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

4. Координацію робіт з підготовки житлово-комунального господарства до робіт в осінньо-зимовий період 2020/2021 років покласти на начальника управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області Решетову С.І.

5. Покласти персональну відповідальність на керівників підприємств, установ і організацій, що здійснюють обслуговування житлових будинків усіх форм власності, нежитлових будівель та споруд за виконання необхідних ремонтних робіт, заходів з підготовки теплових господарств та систем теплоспоживання до осінньо-зимового періоду 2020/2021 років.

6.Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів.

7.Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області забезпечити, згідно з договорами, своєчасне проведення установами та організаціями, що фінансуються з місцевого бюджету, розрахунків за спожиті енергоносії  та надані  послуги та вжити заходів для погашення заборгованості з їх оплати.

8Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                  І. САПОЖКО