Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 16.06.2020 № 449 "Про затвердження результату конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 16.06.2020  № 449

м. Бровари 

 

Про затвердження результату конкурсу 

з визначення робочого органу для організації

забезпечення і підготовки матеріалів для проведення

засідань конкурсного комітету з підготовки та

проведення конкурсів з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального

користування в м. Бровари

 

Відповідно до cтатті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи рішення комітету з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари від 09.06.2020 виконавчий комітет Броварської  міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити результати конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари.

 

2. В зв’язку з відсутністю претендентів на здійснення функцій робочого органу за результатами проведеного 09.06.2020 конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари, уповноважити виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області в строк до 07.05.2022 самостійно проводити конкурси з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари. 

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                                                         Ігор САПОЖКО