Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 25.06.2020 року № 1926-78-07 "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність та внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність та внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши клопотання юридичної та фізичної особи, керуючись Земельним кодексом України, підпунктом 34 пункту 1 статті 26, підпунктом 16 пункту 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність приватному підприємству «Енергетик» площею 0,1157га для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  (гараж з підсобними приміщеннями) по вул. Металургів,4-б.

 

2. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області забезпечити укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договору на виконання експертно-оціночних послуг.

 

3. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради Київської області при укладенні договорів.

 

4. Внести зміни до рішення Броварської міської ради Київської області від 19.12.2019 року № 1764-67-07 «Про продаж у власність земельних ділянок та надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки», а саме, підпункт 1 пункту 1 цього рішення відносно громадянина Строй Анатолія Кириловича скасувати відповідно до заяви від 06.05.2020 року.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                        Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 25.06.2020року

№ 1926-78-07