Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 30.06.2020 № 471 "Про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 30.06.2020 № 471

м. Бровари

 

Про надання субсидій на оплату

за житлово-комунальні послуги

 

Розглянувши протокол комісії з питань надання субсидій та пільг від 25.06.2020 року № 11, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із наступними змінами), від 29.01.2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» (із наступними змінами), Положенням про комісію з питань надання субсидій та пільг, затвердженим  рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 14.01.2020 № 12 та керуючись пунктом «б» статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

    

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати призначити субсидію виходячи з конкретних обставин  громадянам:

1.1. Призначити субсидії на фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства на соціальні норми та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування, без врахування доходів членів домогосподарства, які зареєстровані, але фактично не проживають.

1.1.1. Войтенко Анаіт Согомонівні – *

1.1.2. Крушельницькій Наталії Вікторівні – * 

1.1.3. Романюк Клавдії Петрівні – *

 

1.2. З урахуванням фактичних розмірів доходів для працездатних осіб, середньомісячний сукупний дохід яких менший від мінімальної заробітної плати встановленої для працездатних осіб, зокрема таких, що надають соціальні послуги.

1.2.1. Аленичевій Ірині Олексіївні – *

 

1.3. На збільшену понад норму площу житла непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі.

1.3.1. Гардобій Наталії Добролюбівні – *

1.3.2. Крушельницькій Наталії Вікторівні – *

 

1.4. Особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) без укладеного договору найму (оренди) житла, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

1.4.1. Даньшиній Олені Тихонівні – *

 

1.5. У складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, в них нарахований середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи.

1.5.1. Зубко Тетяні Віталіївні – *

 

2. Надання пільг на житлово-комунальні послуги по фактичному місцю проживання громадянам міста.

 

2.1. Томку Олександру Володимировичу – * 

  1. Гончаренку Ігорю Петровичу – * 

  2. Лунзі Дмитру Івановичу – *

  3. Хролю Олегу Сергійовичу – *

  4. Азі Сергію Валентиновичу – *

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                        Ігор САПОЖКО