Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 07.07.2020 р. № 502 "Про проведення конкурсу щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м.Бровари"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07.07.2020 р. № 502
м.Бровари

  

Про проведення конкурсу щодо

надання права суб’єктам підприємницької

діяльності на розміщення та облаштування

об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів

сфери послуг, відпочинку та розваг

на території парку «Перемоги»

в м.Бровари

 

У зв’язку з наявністю вільних місць для здійснення підприємницької діяльності на  території парку «Перемоги»та відповідно до Положення про проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг , відпочинку та розваг на території парку «Перемоги», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Провести конкурс на об’єкти  2, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 24  щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності  на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м.Бровари  22.07.2020. 

 

2. Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області здійснити організаційні заходи щодо проведення конкурсу.

 

3. Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі 16.07.20.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                     Ігор САПОЖКО