Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 07.07.2020 р. № 492 "Про підсумки роботи за 1 півріччя 2020 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07.07.2020 р. № 492

м. Бровари

 

Про підсумки роботи за 1 півріччя

2020 року щодо розгляду звернень

громадян у виконавчому комітеті

Броварської міської ради Київської

області

 

Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян ”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування   конституційного  права  на   звернення   до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись підпунктом 1 пунктом «б» статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

 

В И Р І Ш И В : 

1. Довідку про підсумки роботи за  1 півріччя 2020 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області взяти до відома (додається).

            

2. Роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.

 

3. Керівникам виконавчих органів Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету забезпечити безумовне виконання вимог Указу Президента України, відповідних розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації та міського голови.

З цією метою:

1) продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на письмове звернення та на особистий прийом;

2) задовольняти законні права і інтереси громадян;

3) забезпечити систематичний аналіз та узагальнення звернень для виявлення причин, що їх породжують.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому – керівника Служби Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                    Ігор САПОЖКО

 

 

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  Броварської міської ради Київської області за 1 півріччя 2020 року  

 

Протягом 1 півріччя 2020 року  виконкомом Броварської міської ради Київської області, його виконавчими органами проводилась цілеспрямована  робота щодо реалізації вимог Закону України   “ Про звернення громадян ”, Указу  Президента  України  від  07 лютого   2008 року № 109 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ” та розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 “ Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109”.

Виконавчим комітетом Броварської міської ради Київської області протягом 1 півріччя   2020 року  розглянуто 1195 звернень  громадян, що на 167 звернень менше ніж за звітний період минулого року, в тому числі: 1055 письмових (через КОДА 5 звернень), 140 усних  звернень. Всього розглянуто 1234 питання, порушених у зверненнях.

Слід відмітити, що за звітний період, станом на 01.07.2020 року, зафіксовано 522 вирішених питання, роз»яснено – 463, відмовлено – 16, відправлено за належністю – 3 звернення.

Аналіз пропозицій, заяв та скарг громадян до виконавчого комітету свідчить, що найбільш актуальними є звернення з питань комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 270 звернень, що на 210 звернень менше у порівнянні зі звітним періодом минулого року та складає 22,6% від загальної кількості порушених питань. З соціального захисту  порушено 587 питань, що на 38 звернень менше, у порівнянні зі звітним періодом минулого року і  складає 49,1% від загальної кількості порушених питань.  Систематичними є заяви щодо  житлових питань - 135, що на 70 менше, ніж за звітний період минулого року та складає 11,3% від загальної кількості питань. Продовжують звертатись громадяни з питань землекористування – 101 звернення, що на 30 звернень менше у порівнянні зі звітним періодом минулого року, і складає 8,5% від загальної кількості, 141 звернення  - питання будівництва, охорони здоров»я, екології та інші.

Інформація про роботу відділу документообігу та звернень громадян ЦО «Прозорий офіс» систематично висвітлюється на офіційному сайті Броварської міської ради. Питання розгляду звернень громадян заслуховується на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області щоквартально. Так 21.04.2020 (рішення № 316) було заслухано питання «Про підсумки роботи за 1 квартал 2020 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області.»

Аналіз роботи із розгляду звернень громадян,  що надійшли до виконкому, свідчать про необхідність  посилення контролю безпосередньо в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах виконкому для забезпечення виконання Конституції, Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України та доручень голови облдержадміністрації і міського голови.

 

 

Начальник

Центру обслуговування «Прозорий офіс»                                                                           Н. ПОПОВИЧ