Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 09 липня 2020 року № 1933-79-07 "Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Бровари майна комунального підприємства Київської обласної ради «Готово»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Бровари майна комунального підприємства Київської обласної ради «Готово»

 

З метою забезпечення надання адміністративних послуг щодо оформлення та видачі паспортів громадян України та для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, на підставі рішення Київської обласної ради VII скликання від 22.06.2020 № 889-35-VII «Про безоплатну передачу майна з балансу Комунального підприємства Київської обласної ради «Готово» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунальногогосподарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Бровари майно комунального підприємства Київської обласної ради «Готово», що перебуває у спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області згідно з додатком.

 

2. Доручити виконавчому комітету Броварської міської ради Київської області прийняти на баланс об’єкти, вказані у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                        Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 09 липня 2020 року

№ 1933-79-07